band.pl

zespół

33 trzysta

33 trzysta

punk,reggae

https://m.facebook.com/33-trzysta-1413880955573197/

605157547

Nowy Sącz (małopolskie)

Ostatnie logowanie: 26 kwietnia 2016

Data rejestracji: 26 kwietnia 2016

Licznik odwiedzin: 1207

opis

Nazwa zespołu to nic innego jak kod pocztowy miasta, skąd pochodzą – Nowy Sącz.
Powstali na przełomie lutego i marca 2014 .
Inspiracje do tworzenia tekstów i muzyki znajdują w otaczającej ich rzeczywistości. W zwykłych sprawach często związanych z ich ukochanym i znienawidzonym miastem.
Ale teksty nie są proste, nie są historiami napisanymi wprost. Zespół pozostawia możliwość interpretacji i próby indywidualnych poszukiwań.
Kapela 33 trzysta nie popada w muzyczny marazm. Nie ogranicza się i nie szufladkuje. Cały czas jest to oczywiście soczysty punk rock ale pojawiają się też elementy reggae. dab. ska.
Dzięki mozolnej i konsekwentnej pracy kapela zostaje zaproszona na swój pierwszy koncert. 10 kwietnia 2015 w krakowskim klubie Caryca 33 trzysta gra w zacnym towarzystwie: Ga-Ga Zielone Żabki, Ostatnia Minuta, Anomalia, Selfhated Machine, Młody GOH.
Koncert jest udany i dobrze przyjęty. To daje energię do działania. 33 trzysta cały czas pracuje i tworzy, by słuchacze mieli jak najwięcej przyjemności ze słuchania.
Do chwili obecnej zespół ma za sobą kilkanaście koncertów, stając na scenie m.in. z Big Cycem czy THCulture.
33 Trzysta zakwalifikowali się również i wystąpili na małej scenie podczas Cieszanów Rock Festiwal 2015
Zespół wziął aktywny udział (w tym roku) w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy grając dwa koncerty w jednym dniu w rodzimym Nowym Sączu oraz w Krakowie.
Idea pomocy jest generalnie bardzo bliska muzykom 33. Kapela gra dużo koncertów charytatywnych. Przykładem jest występ dla Sursum Corda – akcja dla chorych dzieci na białaczkę, udział w Koncercie Charytatywnym dla chorej Kasi Kuźmy chorej na mukowiscydozę.
Ważnym i udanym koncertem był koncert pomocowy dla fundacji „mam głos” zajmującej się bezdomnymi zwierzakami.
W listopadzie 2015 na świat wychodzi pierwsze dziecko w postaci płyty EP pt. „Ucieczka”. Krążek dystrybuowany na koncertach spotyka się z ciepłym przyjęciem. Miłe słowa recenzji płyną też od Radia Underground które płytę obejmuje patronatem medialnym,
Płyta ciekawa nie tylko ze względu na walory muzyczne, gdyż grafikę na okładkę projektuje znany rzeszowski malarz Mirosław Rusinek.
W lipcu 2016, 33 trzysta planuje wejście do studia by nagrać pełnoprawny materiał.

Skład:
Krzysiek Kościółek (Eshoo) – wokal
Rafał Kochmański (Gagin) – gitara
Kacper Przybyszewski (Koper) – gitara basowa
Mateusz Chochla (Cichy) – perkusja.

zdjęcia
  • 40a13bb88f943040b65d06a977a5a808.JPG
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280