band.pl

zespół

3moonboys

3moonboys

indie

www.3moonboys.com

+48 503 465 329

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Ostatnie logowanie: 09 listopada 2006

Data rejestracji: 07 września 2006

Licznik odwiedzin: 2314

opis

Początek. Zaczyna się od końca. Kończy się działalność bydgoskiej formacji Charliee Sleeps na rzecz nowej idei. W roku 2003 Piotr Michalski, Wojtek Kotwicki i Marcin Karnowski powołują do życia projekt o nazwie 3moonboys, będący naturalnym przedłużeniem działalności poprzedniej grupy, kolejnym etapem rozwoju. To swoisty testament Charliee Sleeps. Próby trio przynoszą nową jakość. W bydgoskim studio Mózg zostaje zarejestrowany świeży materiał. W 2004 roku w niezależnej wytwórni Europeans Records wychodzi pierwsza płyta zatytułowana 3moonboys. Publiczność przyjmuje ją dobrze, niekiedy entuzjastycznie, krytyka - z nadzieją.

Działanie. Aby wypromować krążek, zespół rusza w trasę koncertową. W międzyczasie do składu dołącza Radosław Maciejewski, dopełniając projekt. W kraju grają w Poznaniu, Warszawie, Wołowie, Krotoszynie, Szubinie, Krakowie i Bydgoszczy; za granicą – w Berlinie, Weimarze i Dreźnie. Koncerty w Niemczech owocują kontaktami z tamtejszym środowiskiem. Zostaje podjęta decyzja o wzajemnej współpracy. W efekcie do Bydgoszczy w ramach cyklu imprez 3moonboys prezentuje zjeżdżają kapele zza zachodniej granicy: Beach, Kamas, Orwo 6, Tourches, Delbo. Za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem.

Obietnica. Radość wspólnego tworzenia, która zdaje się wciąż wzrastać, przynosi kolejne pomysły. Zespół stawia sobie nowe wyzwania, rozwija się. Na bydgoskim corocznym święcie muzycznym Muszlafest, 3moonboys do dźwięków dołączają obraz, prezentując zsynchronizowane z utworami wizualizacje. Zadowoleni z rezultatów postanawiają częściej korzystać z podobnych rozwiązań. We wrześniu 2005 roku pakują się i wyjeżdżają na wieś Wielka Tymawa. Przez tydzień odcięci od cywilizacji, w stodole rejestrują materiał na nową płytę. Proces obróbki dźwięku jeszcze się nie zakończył. Krążek ma ukazać się w lutym 2006. Ale już teraz muzycy postanawiają prezentować publiczności swoje świeże utwory. Jest to z pewnością inne oblicze tej formacji, na pewno dojrzalsze i bogatsze. Jest w tym nieco nostalgii, jest też marzenie za czymś nieuchwytnym. Jeśli się szybko odwrócić, przy odrobinie szczęścia można to czasami zobaczyć przez ułamek sekundy. Biuro podróży 3moonboys w sezonie 2005-2006 ma dla wszystkich nową ofertę. Firma organizuje piesze wycieczki po drodze mlecznej. Całkowite bezpieczeństwo oraz niezapomniane wrażenia - zapewnione.

komentarze
Gibner
Logo Gibner

14:16, 17 marca 2008

bardzo przyjemne granie. pozdrawiam
Dope Beat
Logo Dope Beat

15:20, 03 lipca 2007

3moonboyz are suckaz!!!!!!!!
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280