band.pl

zespół

4dziki

4dziki

alternatywa

www.4dziki.pl

668875857

Wrocław (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 17 kwietnia 2010

Data rejestracji: 27 września 2006

Licznik odwiedzin: 3140

opis

Nasza kapelka ma już ładnych parę lat, choć z ukrycia wyłazimy od jakiegoś roku. Na samym początku graliśmy na sprzęcie, należącym do jednego z Wrocławskich kościołów. Za wykorzystywanie sprzętu parafialnego jak to często w tej firmie bywa :D sami byliśmy wykorzystywani i dawaliśmy konecrty na okzayjnych imprezach parafialnych, grając coś na kształt katolickiego rocka. Po jakimś czasie sprzęt nam zabrano, co na szczęście wbrew naszym rokowaniom zaowocowało bardzo ciekawymi efektami. Zaczęliśmy wypożyczać sprzęt w naszym zaprzyjaźnionym studio muzycznym naszego drucha Janka Madeja (http://www.studio-kurnik.prv.pl) i grać w końcu to co chcemy. I tak po 4 latach grania, po paru zmianach personalnych i kilku zmianach nazw powstał zespół 4Dziki. Nie zamykamy się w konkretnym nurcie muzycznym. W jednej chwili można usłyszeć spokojną melodyjną balladkę by za chwilę słuchać mocnego rocka, punka a czasami powędrować na granice metalowego brzmienia.
Po kilku latach okazało się, że mamy całkiem spory repertuar i padło hasło "robimy płytkę", takim to sposobem od roku siedzimy w wyżej wspomnianym studio i zbieramy materiał. Strzeżcie się, niedługo nadchodzimy :)

MP3
zdjęcia
  • f57fe8ef0840defa43da30f36aff709a.jpeg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280