band.pl

zespół

Cherem

Cherem

grunge,trash metal,soul metal

www.cherem.go.pl

695303559

Orneta (warmińsko-mazurskie)

Ostatnie logowanie: 18 kwietnia 2010

Data rejestracji: 03 października 2006

Licznik odwiedzin: 2932

opis

Zespół powstał tak jak większość tego typu kapel.Kilku kolesi zafascynowanych muzyką postanowiło spróbować własnych sił. Chcieli grać metal,by dorównać swoim idolom. Zaczęło się od ŁUDKI i KULI. Wspólnie podjęli decyzję,o tym,że założą zespół. Pierwszy z nich miał grać na garach (których nie posiadał oraz nie miał zielonego pojęcia o graniu) drugi zaś na gitarze... W całą akcje wciągnęli BORYSA(brat ŁUDKI), który to zajął się gitarą basową. Zaczęły się mozolne próby. Po ponad roku do ekipy dołączył ROKI, drugi gitarzysta. Wtedy już zaczęło się coś dziać. Cała ekipa coś tam sobie kombinowała,poszukując przy tym wokalisty.
Jak się okazało było to bardzo trudne zadanie. Jednak po upływie niespełna roku, znałazła się odpowiednia osoba na to miejsce - Gutek. Już w pełnym składzie,lecz nadal z dużymi brakami całego sprzętu chłopaki dawali z siebie wszystko (i nie tylko w graniu...) by wkońcu ktoś ich docenił. Jeszcze przed dołączeniem się GUTKA, reszta wymyśliła nazwę dla swojego zespołu: CHEREM(z hebr.- "klątwa").
CHEREM pierwszy swój koncert zagrał na WOŚP 08.01.2006 w MDK w Ornecie. Nic wielkiego nie pokazali,ale jak na ich możliwości i poziom było całkiem nieżle.Dzięki pomocy zespołu TESTIS, CHEREM wystąpił w czerwcu w Ornecie w ramach "Dni Ornety". Na poczatku listopada 2006 roku, zespol zorganizowal koncert charytatywny na rzecz kolezanki chorej na cukrzyce,Cheremowi udalo sie zaprosic na koncert zespol HUNTER ze Szczytna, ktory wystapil jako gwiazda tego wieczoru. Na poczatku 2007 roku z zespolu odszedl wokalista - Gutek, lecz pomimo tego, zespol dalej preznie dziala, tworzy i szkoli swoje umiejetnosci.

Skład zespołu:
Łukasz Rokicki "Roki" - Gitara
Wojciech Kulka "Kula" - Gitara solowa
Piotr Płochocki "Borys" - Bas
Łukasz Płochocki "Łudka" - Perkusja
Byli członkowie:
Paweł Gutorow "Gutek" - Vocal

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280