band.pl

zespół

Istnienie

Istnienie

metal

697 237 178

Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Ostatnie logowanie: 24 marca 2007

Data rejestracji: 08 marca 2007

Licznik odwiedzin: 2987

opis

Historia Istnienia sięga wielu lat wstecz. Wszystko zaczęło się w 1997 kiedy powstał zespół Anty (Adi – perkusja, gitara, wokal; Boni – bas; Radek – gitara). W tamtym okresie powstał jeden ważny utwór, który potem długo jeszcze był wykonywany "Spadają głowy". W 1998 w zespole zachodzą zmiany, Kris zasiada za perkusją, reszta składu nie ulega zmianie i w styczniu 1998 pierwszy koncert zespołu w Świeciu n/Osą, potem kolejne min. Łasin.
Kolejne dzieje zespołu to próby (Adi – gitara, wokal; Kris – perkusja) w Lisnowie na strychu, pod nazwą Egzekutor i innymi.
1999 rok to odrodzenie zespołu pod nazwą Mrok, a potem Kwiaty Zła w składzie Adi – gitara, wokal; Boni – gitara, wokal; Kris – perkusja i przeniesienie prób do Gminnego Ośrodka Kultury w Świeciu n/ Osą, potem do zespołu dołącza Valdez , który obejmuje funkcję basisty. Koncerty z tego okresu to dwa występy w Lisewie, Rogóźnie, Łasinie, Toruniu(Katar - przegląd) i kilka innych.
Jako Istnienie kapela rodzi się w 2004 roku w składzie Adi – wokal, gitara; Kris – perkusja; Valdez – gitara; Bartosz – bas, i próby zostają przeniesione do Białego Boru za Grudziądzem, rok 2004 to wyróżnienie na przeglądzie "Gapa", nagranie materiału demo, oraz kilka udanych koncertów. Następne lata 2005 i 2006 przynoszą kolejne koncerty min. Toruń, Grudziądz, Iława, Jabłonowo Pomorskie.
13.10.2006 to ukończenie pracy nad pierwszą płytą zespołu, zatytułowaną "Eibeic Az Ermu", nagraną w "Nowia Studio" Toruń. Początek roku 2007 to wydanie płyty we własnym zakresie, nowe koncerty, nowe znajomości w kręgach muzycznych i nowe plany na przyszłość... Obecny skład zespołu to: Adi – wokal, gitara; Kris – perkusja; Valdez – gitara; Kazan – bas... Istnienie Rules...

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280