band.pl

zespół

SHOUT

SHOUT

rock

www.shout.go.pl

600025326 , 501161733

KŁODZKO (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 08 lutego 2007

Data rejestracji: 07 lutego 2007

Licznik odwiedzin: 10053

opis

Szanowni Państwo!

Jesteśmy zespołem rockowym z Kłodzka.
Zespół zaistniał na polskim rynku muzycznym w roku 1990 kiedy to mrówczą pracą oraz niesamowitym uporem doprowadziliśmy do realizacji pierwszych profesjonalnych nagrań studyjnych. Dobroczyńcą, który zafundował nam sesję w swoim studio był Andrzej Puczyński. Jeden z utworów nagranych w czasie trwającej sześć godzin sesji nagraniowej pod tytułem "Przepraszam za miłość" zawędrował na pierwsze miejsca list przebojów "Radia Wrocław" i warszawskiej rozgłośni "Radio dla Ciebie".
Utwór ten znalazł się również na półce z nagraniami audycji Brum w programie III PR. Kilkakrotna prezentacja tej piosenki na ogólnopolskiej antenie niewątpliwie przyczyniła się do poszerzenia grona sympatyków zespołu. Nagrano także teledysk do tej piosenki, który był prezentowany w telewizyjnym programie LUZ.
Na początku 1991 roku zespół nawiązał współpracę z Pawłem Zeitz. W lipcu 1991 roku pod okiem realizatora Roberta Mościckiego i Pawła Zeitz nagraliśmy w studio S-4 w Warszawie materiał na debiutancki album pod tytułem "Przepraszam za miłość". Płyta odniosła wielki sukces komercyjny. Od tego czasu zespół zyskał stałą pozycję na polskim rynku muzycznym. Liczne koncerty na terenie całego kraju i wspaniały odbiór muzyki zespołu "na żywo" przyczyniły się do wielkiego wzrostu popularności SHOUT. Kolejna płyta "Jak we śnie" i kolejny sukces zespołu. Utwory "Tylko dla Ciebie", "Do raju", "Za horyzontem" na stałe wpisały się w historię polskiego rocka. Zespół zdobył sobie sympatyków w całym kraju a następny krążek pt. "Ballady" jeszcze bardziej ugruntował tę pozycję. W roku 1994 nagraliśmy kolejną płytę "Aż do krwi" a do tytułowej piosenki nakręciliśmy teledysk. Zespół w tym czasie wiele koncertował.
W kwietniu 2004 wznowiliśmy działalność po 7 latach przerwy. W listopadzie 2004 zarejestrowaliśmy 3 nowe utwory które ukazały się w czerwcu 2005 roku na płycie składankowej wraz z wybranymi utworami z poprzednich płyt. W tym czasie zespół dwukrotnie gościł na muzycznej scenie w programie telewizyjnym "Randka w ciemno" oraz prezentował się na antenach rozgłośni radiowych.
Skład zespołu tworzą obecnie :
Marek Terlecki – gitara, vocal Marcin Wełyczko – gitara
Marek Makarewicz – gitara basowa
Tomek Chiniewicz – perkusja
Obecnie skończyliśmy prace nad nowym materiałem, który nagraliśmy w izabelińskim studio we wrześniu tego roku. Najnowszą płytę promujemy singlem pt . Złote słowa.
Proponujemy Państwu współpracę z naszym zespołem. Nasze długoletnie doświadczenie, żywiołowe koncerty i łatwa w odbiorze muzyka na pewno zadowoli odbiorców naszej muzyki. Gwarantujemy "czadową rockendrollową" zabawę na koncertach i profesjonalną współpracę. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy tzw. "tyły" i własny transport.


Zapraszamy także na internetowe strony zespołu:
http://www.shout.art.pl lub http://www.shoutzone.webpark.pl

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280