band.pl

zespół

AD HOC

AD HOC

rock, alternatywa

adhoci.myspace.com

Ruda Śląska (śląskie)

Ostatnie logowanie: 00 sierpnia 0000

Data rejestracji: 11 października 2009

Licznik odwiedzin: 1858

opis

Młoda kapela o bujnej przeszłości i dynamicznie rozwijającej się karierze…
Zaczęło się w grudniu 2008 roku, kiedy czterej zdeterminowani przystojni młodzi mężczyźni z potencjałem – Oskar (bas), Grzesiu (gitara), Tomek i Marcin (gitara) - postanowili ziścić swoją życiową zachciewajkę pt. własny zespół rockowy. Z czasem wzbogacili swą trójcę o perkusistę, którego młode barki nie udźwignęły jednak ciężaru wymagań założycielskiej trójcy, w wyniku czego rządy na perkusji przejął Tomek, porzucając na jej koszt klawisze (które odeszły z zespołu na zawsze).
Następnym krokiem były gorące poszukiwania nazwy - i tutaj kreatywność chłopaków nie znała granic. Ostatecznie za najlepszą uznali Ad hoc (ze wskazaniem na szeroko pojmowane dążenie do celu, w pełni oddające determinację członków kapeli).
Z jakże mobilizującą nazwą rozpoczęto poszukiwania brakującego ogniwa – wokalu. Tutaj pojawił się Marcin, który swoim legendarnym już improwizowaniem nie pozostawił chłopakom wyboru (- ku wszechogarniającej radości fanek, o które podczas koncertów Marcin niezwykle dba, doceniając te najaktywniejsze giftami w postaci singli, a wszystkie – własnym numerem telefonu :]).
Sielankę przerwała jednak, podjęta z bólem serca, decyzja gitarowego Marcina, który postanowił opuścić Ad hoc’ów, (nieświadomie jeszcze) ustępując miejsca swojemu imiennikowi, który spadł - niczym z nieba - prosto na jeden z castingów na gitarzystę.
Tak idealnie skomponowany zespół prosperuje do dnia dzisiejszego. Panowie w swym tworzeniu są bardzo elastyczni. Ich muzyka to połączenie Black Trash Death Gothic Core Bluesa i melodyjnego Rocka z wpływami muzyki Country Satanic Metal… Mogą się też pochwalić tekstami własnego autorstwa.

Po pierwszym, marcowym koncercie w gronie znajomych, ad hoci nie kazali światu długo na siebie czekać. Podbijanie „polskiej sceny muzycznej” rozpoczęli 29 maja 2009 roku koncertem w pubie the Irish Mbassy w Katowicach (relacja w wersji video), gdzie - po gorącym przyjęciu przez publiczność - zawitają jeszcze niejednokrotnie…

15 czerwca wystąpili w konkursie pt. "Bitwa Kapel" zorganizowanym przez samorząd III liceum ogólnokształcącego w Rudzie Śląskiej, gdzie zaprezentowali swoje trzy utwory. Wygrali konkurs jednogłośnie, zdobywając głosy jury oraz publiczności.

AD HOC = pięciu przepełnionych inwencją twórczą chłopaków w przedziale wiekowym 18-23 lata, władających: perkusją - Tomasz (denwer), gitarami – Grzesiu (szeryf) i Marcin (prins), basem – Oskar (ojciec) i zniewalającym wokalem – Marcin (barman).

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280