band.pl

zespół

ALL MY LIFE

ALL MY LIFE

Rock, classic rock, hard rock

www.facebook.com/allmylifepl

+48602629249

Warszawa (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 12 listopada 2013

Data rejestracji: 25 czerwca 2007

Licznik odwiedzin: 2357

opis

Jarosław Szczudłowski - bg, voc
Marcel Damian Wojda - dr
Maciej Romanowski - g

All My Life to klasyczne rockowe trio w nowoczesnym wydaniu. Muzycy doskonale łączą muzykę spod znaku classic rocka z elementami nowych brzmień hard-rocka, jazz-rocka, art-rocka oraz popu. Pełna energii, niepowtarzalna muzyka All My Life najlepiej sprawdza się na koncertach, na których muzycy z wielką swobodą rozbudowują swoje utwory o długie improwizacje i wirtuozerskie popisy solowe. All My Life to trzech gości, dla których muzyka jest całym ich życiem. Basista i wokalista Jarosław Szczudłowski zaczynał swoją karierę jeszcze w latach osiemdziesiątych i od tamtej pory zagrał ponad tysiąc koncertów oraz nagrał kilkanaście płyt z różnymi zespołami i wykonawcami (Joy Band, Blues 66, Peter Johnsonn, Wajk Kwartet, Marek „Zefir” Wójcicki, TrzyCzwarte i inni), perkusista Marcel Damian Wojda oraz gitarzysta Maciej Romanowski, który przez prawie dziesięć lat grał w zespole Kofeina. Obecny skład All My Life kontynuuje styl, który zespół wypracował od początku swojego istnienia.

Muzycy przyznają, że najlepiej czują się na scenie, dlatego zespół zawsze intensywnie koncertował i zagrał mnóstwo koncertów w Polsce i za granicą. Były to zarówno samodzielne klubowe koncerty jak również występy na dużych festiwalach i u boku innych znanych wykonawców. Zespół pojawił się na festiwalach w Polsce: Hunterfest, Rock Against Terrorism, Tangerine Jam Festival oraz za granicą: Roko Naktys (Litwa) i Art Rock Fest (Czechy). Muzycy grali wspólnie z takimi wykonawcami jak: TSA, Dżem, Perfect, IRA, Budka Suflera, Coma oraz Pudelsi.

All My Life powstał w kwietniu 2006 roku. W jego pierwszym składzie znaleźli się obok Jarosława Szczudłowskiego perkusista Robert Kubajek oraz gitarzysta Paweł Bartoszewski. Skład zespołu kilkakrotnie ulegał zmianie. Grali w nim kolejno gitarzyści: Jakub Kurowski, Hubert Kąkol, Cezary Sztendel oraz perkusiści: Jarosław Kopeć i Krzysztof Kwiatkowski. Dyskografia All My Life to wydany w 2006 roku singiel „Wędrowiec w czasie” oraz albumy "All My Life" (czerwiec 2007) i „Fabryka sopli” (luty 2013). Ten ostatni album dostępny jest w ponad dwóch tysiącach sklepów internetowych na całym świecie.

MP3
newsy
zdjęcia
  • 292fe6bc100eda0846552205adc9d8fc.jpg
  • e46ab15edfd61adecc1c5d9ab860720e.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280