band.pl

zespół

A.P.A.M.A.U.

A.P.A.M.A.U.

rock

www.facebook.com/apamau

535308034

Wrocław (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 06 czerwca 2012

Data rejestracji: 06 czerwca 2012

Licznik odwiedzin: 1490

opis

A.P.A.M.A.U. pięciu chłopaków— Jacek Fabianowicz (wokal), Grzesiek Bandurowski (gitara prowadząca), Dawid Kania (gitara rytmiczna, drugi wo-kal), Bartek Bieda (gitara basowa) oraz Witek Abramowicz (perkusja) - na co dzień studentów i najlepszych kumpli. Każdy z nas jest inny, mamy różne charaktery i temperamenty, ale te same cele i pasję.

Dzięki A.P.A.M.A.U. zaczęliśmy realizować marzenia o wielkiej muzycznej przygodzie w sposób zdecydowanie lepszy i dojrzalszy niż nieustanne przechwytywanie mikrofonu na kolejnych imprezach karaoke. Dzięki temu od czasu do czasu możemy choć na chwilę poczuć się jak bogowie rocka w wersji home-made .

Muzyka, praca nad kolejnymi utworami i koncerty stale napędzają nas do działania. Inspirujemy się zespołami takimi jak Pearl Jam, Foo Fighters, Queens of The Stone Age czy Audioslave. Ktoś mógłby powiedzieć, że gra w zespole to ciężka praca— dla nas to przede wszystkim dobra zabawa, dzięki czemu nawet po kilku, czy kilkunastu godzinach prób nie czujemy zmęczenia - tylko satysfakcję.

Nasze plany na przyszłość? Płyta? Kariera? Nie byłby to głupi pomysł. Teraz chcemy komponować, grać, szaleć, dawać ludziom dużo radości z naszej muzyki i jeszcze więcej grać!

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280