band.pl

zespół

ATOM

ATOM

punk rock, punk

www.atom-sklep.pl

690020270

Kielce (świętokrzyskie)

Ostatnie logowanie: 16 lutego 2018

Data rejestracji: 16 lutego 2018

Licznik odwiedzin: 717

opis

Krótka historia zespołu:
Znamy się jako kumple z podwórka. Każdy z osobna próbował zaistnieć na małych lub większych scenach z innymi formacjami. Pomysł na wspólne granie przyszedł przy piwku i pizzy. Po dłuższej rozmowie (w sumie debacie) wyszło że wszyscy kochamy hałas i punkowe brzmienie i tak to się zaczęło. Zespół powstał w Kielcach w 2013r. Z początku graliśmy covery innych zespołów. Po krótkim czasie powstały własne kawałki. Zaczęliśmy grać koncerty i poznawać nowych ludzi. Ku naszemu zdziwieniu odzew był pozytywny co zmotywowało nas do dalszej zabawy.
Zadebiutowaliśmy 06.12.2013 r. w kieleckim klubie „WOOR” swoim koncertem grając razem z zespołami „Sexbomba” i „Pijacka Banda”, a dwa tygodnie później w tym samym klubie zagraliśmy koncert razem z „The Analogs”. W lutym następnego roku zagraliśmy w Ostrowcu Świętokrzyskim z zespołem „Shamboo” w klubie „Perspektywy”, a później z zespołem „Azotox” w klubie „Platinum”. Na XVI edycji konkursu „Scena dla Ciebie” organizowany przez Dom Kultury Zameczek zajęliśmy III miejsce . W maju zagraliśmy na Kieleckich juwenaliach z zespołem „KSU” w klubie „WSPAK”. W 2015 roku po małej przerwie do zespołu dołączył nowy perkusista Paweł ,,Jamaha'' Janaszek. W nowym składzie powstały także nowe piosenki : ,,Buntownik" , ,,SMS" czy ,,Fejs". Od tamtej pory koncertujemy po Polsce z takimi zespołami jak „TZN Xenna”, „KULT”, „De Łindows”. Kolejnym osiągnięciem było zajęcie 2 miejsca w kolejnej edycji konkursu „Scena dla Ciebie” w Kielcach organizowanego w Wojewódzkim Domu Kultury.
Pod koniec 2017 r. wydaliśmy debiutancką płytę pt.: „Zwierzenia Anarchisty”, na której znajduje się 16 utworów naszego autorstwa.


Opis płyty:
Na płycie znajduję się 16 utworów. Zarówno teksty jak i muzyka są naszego autorstwa. Jest to głównie muzyka z gatunku punk rock ale w niektórych utworach można usłyszeć przeplatanie z elementami muzyki reggae, ska czy rock’n’roll’a. Teksty opisują rzeczywistość widzianą naszymi oczami ale także nasze przeżycia, doświadczenia i przygody. Muzyka, którą tworzymy inspirowana jest w dużej mierze zespołami z polskiej sceny punkowej takimi jak „KSU”, „Dezerter” czy „The Analogs” ale staramy się być przy tym oryginalni jeśli chodzi o brzmienie. Oczywiście ocenę pozostawiamy każdemu z osobna :)

filmy
zdjęcia
  • f290a8a39094523574bffa58f88819b3.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280