band.pl

zespół

Beyond Divinity

Beyond Divinity

Metalcore, Hardcore, Thrash

Środa Wlkp (wielkopolskie)

Ostatnie logowanie: 25 października 2007

Data rejestracji: 23 lipca 2007

Licznik odwiedzin: 2622

opis

BEYOND DIVINITY – powstało wiosna 2005 roku w Środzie Wlkp. , z inicjatywy Elvisa (gitara), Dee Dee'go (bas), Maciusia (perkusja) i Rochola (wokal). Zaistniały projekt jest realizacja konkretnej wizji - nikt z jego założycieli nie ma ambicji wyważania drzwi ani ustanawiania nowych trendów. Cały zdrowy trzon kadry realizował sie muzycznie nie od wczoraj, a muzycy występowali w paru średzkich bandach. Kilka miesięcy prób najpierw w Średzkim Ośrodku Kultury, a później w „garażu” perkusisty BD owocuje powstaniem utworów na pierwsze nieoficjalne nagranie (demo) zespołu. „To All Motherf**kers I Hate” (sześć numerów) zostaje nagrany w domowych warunkach pod koniec 2006 roku. Niestety efekt finalny nagrań nie do końca spełnił oczekiwania zespołu, który skupił sie na tworzeniu nowych numerów i pochłanianiu niezliczonych ilości alkoholu... Pierwsze profesjonalne demo - zostało nagrane na początku maja 2007 roku w Swarzędzkim Studiu "Czad". Demo zawierające 3 nagrania (I Am The God Of War, Ballada, One God One Lie) nagrane i zmiksowane zostało w iście ekspresowym tempie - w ciągu 8 godzin!!! Mimo to oddaje w pełni charakter grupy...

Muzyka BEYOND DIVINITY to crossover różnych stylów: od ciężkich, metalcore’owych i blackmetalowych riffów, thrashowych podziałów rytmicznych do punkowej ekspresji.

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280