band.pl

zespół

BetiBer

BetiBer

Disco Polo,Disco,Biediada

https://pl-pl.facebook.com/betiber.eu/

514458706

Katowice (śląskie)

Ostatnie logowanie: 29 stycznia 2018

Data rejestracji: 29 stycznia 2018

Licznik odwiedzin: 549

opis

Zespół powstały w 2015 roku. Wszyscy członkowie zespołu pochodzą z Katowic. W skład grupy wchodzą: Beata Powolny – wokalistka, Bernard Kurzawa – wokalista.
Bernard Kurzawa jest liderem zespołu. Odpowiedzialny jest też za komponowanie muzyki i pisanie tekstów. Każdy z członków zespołu równolegle bierze udział też w innych projektach muzycznych (Bernard w zespole Wichajster Beata – jako solistka Betty i Zespole Maraquja).
Betiber wyodrębnił się jako część (nadal występującego) zespołu Wichajster, którego Liderem jest Bernard Kurzawa, Beata pojawiła się w charakterze tancerki w kilku teledyskach tegoż zespołu. Beata występuje też w grupie wokalno-tanecznej Maraquja, jako Betty wykonuje też solowe utwory, współpracuje z innymi artystami. Przez krótki czas z Zespołem współpracował też Krzysztof Procek.
Zespół pracuje nad debiutancką płytą. Ma na koncie widowiskowy teledysk. Pomimo krótkiego stażu na rynku, zespół podbił regionalne rozgłośnie radiowe przebojem Czy bydziesz zy mnom, czyli nastrojową balladą wykonywaną w gwarze, do której powstał również teledysk.
Grupa koncentruje się wyłącznie na wykonywaniu autorskich utworów. Pod względem stylistycznym grupa wykonuje muzykę z pogranicza dance, popu i nastrojowych ballad. Zespół śpiewa zarówno w gwarze śląskiej, jak też w języku polskim. Tematyka piosenek jest różnorodna – opowiadają o miłości, życiu.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280