band.pl

zespół

Biały

Biały

rap

www.bialyoficjalnie.pl

518756256

Czechowice - Dziedzice (śląskie)

Ostatnie logowanie: 17 września 2012

Data rejestracji: 17 września 2012

Licznik odwiedzin: 1070

opis

Biały - Sebastian Białek. II miejsce w Debiuty From Poland w 2011, Finalista programu Must be the Music.

Biały wydał w podziemiu dwie płyty „Suma-Sumarum”, „Exclusive”. Pomimo młodego wieku, ma już całkiem spory dorobek sceniczny, występował na wielu koncertach, między innymi Debiuty From Poland w 2011 (2 miejsce), Sport Music Festiwal, 7 Fest Plener, Hip Hop Meeting, itd. Zagrał również u boku znanych tj. O.S.T.R'a , Fokusa, Soboty, Żuroma, itd.

Popularność przyniósł mu udział w trzeciej edycji programu talent - show "Must Be The Music" telewizji Polsat. Jego utwory "Walczę do końca" dedykowany synowi Wojtusiowi oraz ojcom walczącym o prawa rodzicielskie, „Nie płacz” oraz „Mamo” podbiły serca setek tysięcy polaków, dając mu przepustkę do finału.

Biały łamie konwenanse, jego droga to „spacer po linie”, balansuje pomiędzy podwórkiem, a show biznesem. Jego przekaz jest czysty, a muzyka szczera i pełna prawdy, jest światłem – zdaniem fanów. Raper obecnie wydaje ostatnią, trzecią płytę „Refleksje”, która będzie podsumowaniem i zakończeniem kolejnego rozdziału w jego życiu i początkiem nowego...
Pełnego pracy, nadziei i uporu w codziennej walce o lepsze jutro.

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280