band.pl

zespół

Buster Bidon

Buster Bidon

punk rock, punk

www.myspace.com/busterbidon

519401484

Gliwice (śląskie)

Ostatnie logowanie: 23 sierpnia 2010

Data rejestracji: 19 września 2009

Licznik odwiedzin: 2591

opis

Zespół powstał gdzieś w końcówce 2008 roku, nazwa brzmiała "3,90 i reszty nie trzeba" ,a powstał w bardzo on "naturalny" sposób kiedy to pięciu kumpli zafascynowanych muzyką punk rockową wpadło na pomysł założenia kapeli.
Pierwsza próba u Ogona odbyła się mimo tego, że Sierściuch który miał być perkusistą stwierdza, że nie chce grać w kapeli woli szaleć w pogo i nie przychodzi, zaś wokalista przychodzi i nie śpiewa bo jest na kacu, woli pić a nie śpiewać dlatego wylatuje. Pozostało jedynie dwóch gitarzystów i basista. Ogon przypomniał sobie ze ma kuzyna który gra na gitarze. Jeden telefon i Tomek przychodzi na próbę mimo 5 stopni mrozu w nie ogrzewanym garażu. Świder przynosi bongosy i gra na nich bo sam jeszcze nie ma gitary elektrycznej, a reszta na swoich instrumentach. Próba była dla kapeli świetnym przeżyciem i nie przeszkadzał nawet mróz. Świder po tej próbie został ogłoszony perkusistą. Mieliśmy wtedy cały skład...hmmm tylko gdzie wokalista? Frendzel trzymając w rękach gitarę wskoczył też za mikrofon.

16.01.2009r.
A-Front gra koncert w klubie [Sic!] w Gliwicach. Dali czadu, publiczność szalała w pogo jednak nie mogli grać wiecznie, a ludzie chcieli jeszcze. Wpadamy na pomysł, aby rypnąć kilka kawałków które "umieliśmy" zagrać. Koledzy z Afrontu udostępnili nam instrumenty i scenę. Publiczność szalała, więc "koncert" był udany :)

17.01.2009r
Tomek odszedł z zespołu, po tym jak się dowiedział że zagraliśmy koncert bez niego. Kilka miechów później nazwaliśmy się już oficjalnie: "Buster Bidon". Gramy koncerty, od czasu do czasu rejestrujemy jakiś materiał i ogólnie wszystko zaczyna się powoli rozkręcać

zdjęcia
  • 7b1b82a49475a8399cde46fa9bd4bc88.png
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280