band.pl

zespół

Christhole

Christhole

death, grind, hardcore, metal

www.christhole.pl

664554455

Radom (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 13 czerwca 2013

Data rejestracji: 13 czerwca 2013

Licznik odwiedzin: 2235

opis

Zespół Christhole powstał jesienią 2008 roku. Pierwszy skład kapeli tworzyli:
Rafał „Pet” Peczyński – wokal, Krzysztof „Kylo” Graczyk – git, Michał „Kiciek” Kicior – git,
Roman Piotrowski – bas i Marcin „Rzeczy” Rzeczycki – perkusja. Wszystkich członków zespołu łączyła wspólna idea – granie ekstremalnej i brutalnej muzy. Z takim nastawieniem
zespół rozpoczął działalność. W 2010 roku Christhole w domowych warunkach rejestruje trzy utwory, które jednak nie spełniają do końca nadziei członków zespołu, głównie ze względu na niedopracowane i słabe (żeby nie powiedzieć nieudolne) partie wokalne.
W tym samym roku zespół opuszcza „Kiciek” a jego miejsce zajmuje Jacek Dwojak.
Po paru miesiącach, kiedy Christhole trochę koncertuje i tworzy materiał, zespół opuszcza również „Pet”, co spotyka się z dość entuzjastyczną reakcją pozostałych członków kapeli.
Po kilku tygodniach poszukiwań Christhole nawiązuje kontakt z młodym, ale bardzo obiecującym wokalistą. Ten gość o głosie smoka to Patryk „Pasut” Płokita, który działa również w innym radomskim projekcie – Dead Hippies. Bardzo szybko okazuje się, że „Pasut” to strzał w dziesiątkę. Od tej pory Christhole zaczyna prężną pracę nad nowym materiałem. Stabilizuje się skład, a dzięki zmianom personalnym muzyka zespołu
ewoluuje i ulega brutalizacji. Krystalizuje się styl, który oscyluje w klimatach death, grind corowych. W 2012 roku Christhole wchodzi do sanockiego studia pod wodzą Piotra „Koli” Dorotniaka i nagrywa czteroutworowe demo.
Obecnie Christhole sieje zniszczenie w składzie:
Patryk „Pasut” Płokita – wokal
Krzysztof „Kylo” Graczyk – gitara
Jacek Dwojak – gitara
Roman Piotrowski – bas
Marcin „Rzeczy” Rzeczycki - perkusja

MP3
newsy
zdjęcia
  • acf58047b4d8ed00707b91707ba7df2e.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280