band.pl

zespół

Coco Bongo

Coco Bongo

rock, rockabilly, rock&roll

www.facebook.com/pages/Coco-Bongo/297844536908552

506 330 937

Gdańsk (pomorskie)

Ostatnie logowanie: 11 sierpnia 2012

Data rejestracji: 27 lutego 2012

Licznik odwiedzin: 1797

opis

SKŁAD:
Bushman - git solowa, voc
Rurza - bas
Kuba - git rytmiczna, b voc
Przemas - perkusja


Zespół Coco Bongo powstał przypadkiem z 5 ludzi którzy po prostu chcieli robić muzykę.Nie ma specjalnych wzorców dla muzyki jaką grają.Jednakże, gdzieś tam delikatnie wzorują się na starych rockandrollowych brzmieniach z lat 60 zmieszanych z współczesną muzyką rockową.Za ciemnymi okularami ukrywają się ludzie chcący zapełnić lekko zadymioną spelunkę i dać wejść w lekki trans swoim słuchaczom.
Biografia
W skład zespołu wchodzą młodzi, ale dosyć doświadczeni bywalcy Trójmiejskiej sceny.
Tomek grał wcześniej w wielu zespołach jak chociażby Zdrowia Szczęścia Pomarańczy czy Po Drugiej Stronie. Udzielał/udziela się również jako muzyk sesyjny, głownie na gitarze basowej.Mateusz, Przemek, Kuba i Szymon do tej pory byli głównie związani z mało znanym zespołem punkowym Ścieżka Zdrowia, z którym Tomek grywał z doskoku.
Z biegiem czasu, Ścieżka rozpadła się i padła propozycją zrobienia czegoś innego. Po burzliwych dyskusjach z Bushmanem doszło do stworzenia około rockandrollowego zespołu.Z racji ogromnej fascynacji filmem Maska, wyszła nazwa zespołu(klimatyczny klub w którym, leciała fajna muzyka).
Tomek w swoich tekstach porusza głownie rozterki sercowe jak i życiowe za pomocą których, chce chociaż przez te paręnaście minut koncertu zjednać się z publicznością.Do tego oprawa muzyczna która ma na celu rozbujać i "zapełnić lekko zadymioną spelunkę i dać wejść w lekki trans swoim słuchaczom".

MP3
zdjęcia
  • 3ca9818f660197f54ed4244cccb40fdf.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280