band.pl

zespół

DAS MOON

DAS MOON

alternatywa, elektronika, new wave, cold wave, industrial

www.dasmoon.pl

+48604151088

Warszawa (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 13 listopada 2011

Data rejestracji: 12 listopada 2011

Licznik odwiedzin: 1754

opis

DAS MOON to muzyczne przejście do nowej estetyki - elektroindustrial popu - połączenia mocnego, industrialnego brzmienia z zawadiackim, erotycznym electro. Chropowatym bitom i brzmieniom syntezatorowym towarzyszą gitara, bas i instrumenty perkusyjne oraz niepokorny wokal Daisy Kowalsky. Ważnym elementem koncertów są synchroniczne projekcje wideo.

W maju 2011 r. nakładem Polskiego Radia ukazał sie pierwszy album DAS MOON pt. "Electrocution". Album składa się z 14 utworów z tekstami w języku angielskim, polskim i niemieckim (w tym Das Model - cover klasyka grupy Kraftwerk) oraz teledysku do utworu "Street", wyreżyserowanego przez Romana Przylipiaka. Mastering albumu dokonany został w renomowanym nowojorskim studiu THE LODGE przez Emily Lazar i Joe LaPorta.

Zespół DAS MOON znalazł się wśród 10 zespołów zakwalifikowanych przez jury Orange Warsaw Festival 2011 do walki o występ na Festiwalu obok takich artystów jak Skunk Anansie, Moby i Jamiroquai.

MP3
newsy
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280