band.pl

zespół

Day Before Death

Day Before Death

hardcore , hc

www.daybeforedeath.com

889 052 165

Łódź (łódzkie)

Ostatnie logowanie: 04 kwietnia 2007

Data rejestracji: 13 września 2006

Licznik odwiedzin: 2945

opis

Day Before Death to zespół - trio w którym grają Andrzej, Cieśla i Cinek. Jesteśmy bandą kolesi którzy lubia grać , łączy ich ta sama pasja i lubią spędzać czas w swoim towarzystwie. Do spotkania obecnego składu doszło rok temu. Wcześniej Cieśla i Cinek pogrywali w różnych mniej lub bardziej fajnych zespołach. Po dołączeniu do zespołu Andrzeja na bas wymyślamy nazwę i zaczynamy intrensywne próby.

Pierwszy koncert gramy 22 pażdziernika 2005 u boku hard corowego Madness oraz metalwego Whispering. I właściwie od tego momentu datujemy rozpoczęcie DBD. Zostaliśmy bardzo fajnie przyjęci. W Galerii możesz zobaczyć zdjęcia z tego gigu. Tydzień póżniej graliśmy na koncercie "Massacred Melodies #1" razem z Vendettą , Biletami DO Kontroli i 150 Watts. Również z tego koncertu zdjęcia są w galerii.

Na przełomie luty/marzec wchodzimy do studia i nagrywamy 4 numery na nasze pierwsze demo. Całość za darmo jest dostępna na koncertach lub będzie można je ściągnąć ze strony http://WWW.DAYBEFOREDEATH.COM

Pobierz pliki:
(aby je ściągnąć skopiuj poniższy adres i wklej w miejsce "Adres" w twojej przeglądarce)


http://www.pornfactory.pl/mp3/Konfrontacja.mp3

http://www.pornfactory.pl/mp3/NaszaWiara.mp3

http://www.pornfactory.pl/mp3/Strach.mp3

http://www.pornfactory.pl/mp3/WszyscyRazem.mp3

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280