band.pl

zespół

Deadman Show

Deadman Show

hentai-core,metalcore, deathcore, jrock

https://www.facebook.com/deadmanshowpl

793390726

Wrocław (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 16 maja 2014

Data rejestracji: 15 kwietnia 2014

Licznik odwiedzin: 1261

opis

Zespół powstał w listopadzie 2011 r. , kiedy to Konrad i Michał postanowili grać dżejroka. W dwóch było im dość ciężko, ponieważ nie było od kogo wyłudzać fajek podczas przerw. Dlatego stwierdzili, że poszukają reszty składu. W grudniu zwerbowali donżuana Kadama. Było to mądre posunięcie bo jak wszyscy wiedzą, laski na niego lecą. W przyszłości miało to przysporzyć zespołowi rzesze fanek płci pięknej (lub półpięknej). Jednak wciąż było im mało. W styczniu 2012 roku bardzo pokrętną drogą przypałętał się do nich Paweł, który pochodzi z Podhala. Dzięki temu zespół zaczął grać rytmy rodem z Zakopanego. Wtedy to utwory zaczęły powstawać w zatrważającym tempie, czyli około 1 na miesiąc. Wciąż jednak czegoś brakowało. Po dłuższych debatach, które miały miejsce w przerwach niemalże na każdej próbie zespołu, okazało się, że chodzi o wokal. Długie były poszukiwania. W końcu pewnego dnia, a dokładnie 18 marca 2012 r. Paweł podczas zakrapianego alkoholem koncertu zespołu Frontside zapytał swojego kolegi, Marka, czy nie zna nikogo, kto chciałby drzeć japę w zespole. Okazało się, że Marek we własnej osobie chciałby się tego podjąć. W następnym tygodniu przyszedł na próbę zespołu. Był to największy błąd w jego życiu. Stracił rodzinę, zaczął pić, chorować, ale nomen omen, zespołowi wyszło to na dobre. Aktualnie, oprócz picia, pierdzenia w stołek i grania w gry, zespół regularnie przeprowadza próby. 15 września odbył się nasz pierwszy koncert. Struny dosłownie latały w powietrzu. Według zeznań świadków, koncert był miodny i zginęło 48 osób.
Po pewnych zawirowaniach w życiu osobistym, Marka we wrześniu 2013 r. zastąpił Kuba, czyli pochodzący ze Świdnicy student Politechniki Wrocławskiej (kolejny). Jako, że jest wielkim fanem Braci Figo Fagot, szybko zbratał się z resztą zespołu.
W kwietniu 2014 r. zespół opuścił Kadam. Trudne było to rozstanie, ale trzeba grać dalej. Pozostał jednak (podobnie jak Marek) naszym kompanem do piwa i nie tylko. Jego miejsce zajął niejaki Leszko- student wydziału WPAiE UWr. Twierdzi, że dobrze gotuje. Mamy nadzieję, że będziemy niedługo mieli okazję się o tym przekonać.
Jak na razie finalną formą naszej muzyki jest hentai core, czyli metalcore ze słyszalnymi wpływami jrocka.
W okresie przejściowym "Kadam-Leszko" zespół zarejestrował materiał na swoją debiutancką EPkę, który jest teraz poddawany licznym zabiegom, takim jak lifting, szpachlowanie i odsysanie tłuszczu. Już niedługo będzie dostępny w sprzedaży, o czym zresztą Was poinformujemy.

zdjęcia
  • 5fff8eaede6d3f581f8c6c2a80f2c6af.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280