band.pl

zespół

De LUZERS

De LUZERS

cover band

www.deluzers.com

605209800

Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Ostatnie logowanie: 14 sierpnia 2007

Data rejestracji: 09 października 2006

Licznik odwiedzin: 4910

opis

Zespół DeLuzers powstał we wrześniu 2001r. w Inowrocławiu. Grupę tworzą profesjonalni muzycy grający m.in. w zespołach YA, Quidam http://www.quidam.pl , Colin Bass Band, Oddział Zamknięty, Norbi.

Repertuar zespołu stanowią doskonale znane przeboje (covery) szeroko rozumianej muzyki pop-rockowej i rockowej. Długoletni staż każdego z muzyków, bardzo dobry warsztat oraz wysokiej klasy sprzęt pozwalają zespołowi na osiągnięcie profesjonalnego brzmienia, zapewniając tym samym komfort i przyjemność odbioru granej przez DeLuzers muzyki.
Zespół jest doskonałą propozycją na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe lub klubowe. Dobór repertuaru gwarantuje doskonałą zabawę dla szerokiej publiczności.

Z licznych imprez w których DeLuzers brał udział można wymienić m.in. WOŚP w roku 2002 i 2003, Dni Inowrocławia 2002, koncert na Międzynarodowych Targach Poznańskich w roku 2002, trasa koncertowa z browarami „Kujawiak” w roku 2003, koncert na Europejskich Targach Hotelarstwa i Turystyki w Berlinie we wrześniu 2003 roku (zespół pojechał tam na specjalne zaproszenie Ambasady Polskiej w Berlinie),
trasa koncertowa w krajach Beneluxu (Holandia, Belgia) na którą złożyły się zarówno koncerty plenerowe jak i występy w pubach. DeLuzers uczestniczył też w szeregu imprez zamkniętych, organizowanych przez znane firmy, np. Unilever Polska S.A., Pliva Kraków czy firma Hert.
Zespół można posłuchać także w licznych pubach i klubach w Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu, Gdańsku,...

Zachęcamy do zapoznania się z naszym repertuarem i wysłuchania zamieszczonych na stronie utworów MP3.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280