band.pl

zespół

Dj Harry

Dj Harry

Podkłady Hip-Hop, Reggae, Ragga, Drum & Bass, Trance

djharry190.prv.pl/

503549597

Ostrowiec Św. (świętokrzyskie)

Ostatnie logowanie: 01 września 2007

Data rejestracji: 22 sierpnia 2007

Licznik odwiedzin: 2725

opis

Swoją przygodę z muzyką zacząłem ok. roku 1999, kiedy to w moje ręce wpadł wspaniały komputer marki Amiga:) Amiga niestety ma niskie parametry techniczne i niezabardzo dało się zrobić muzykę brzmiącą wspaniale i często zdarzało się tak, że nie realizowałem do końca swojego pomysłu na kawałek, gdyż byłem ograniczony przez możliwości tego wspaniałego komputera:), ale i tak powstawały bardzo ciekawe produkcje, z których byłem i jestem zadowolony.

Około roku 2002 dorobiłem się komputera klasy PC:). Początkowo zaczynałem od serii programów E-Jay, jednak po jakimś czasie chciałem czegoś więcej niż tylko składania gotowych "loopów". Zaopatrzyłem się więc w oprogramowanie bardziej zaawansowane i obecnie do tworzenia muzyki używam programów: Reason oraz FruityLoops.

Osiągnięć jakichś oszałamiających nie posiadam. Jedynie dwa moje kawałki zostały wykorzystane w filmie amatorskim, no i pozostaje jeszcze moja satysfakcja, która jest najlepszą nagrodą;)

Zasiadając zawsze do tworzenia kawałka kieruję się tym, aby był on oryginalny i niepowtarzalny. Staram się również aby każdy kawałek miał tak jakby swoją duszę, żeby nie był "pusty", i opowiadał jakąś historię. Dążę rownież do tego, żeby każdy utwór wyrażał uczucia złości czy radości a nawet smutku i rozpaczy. Nie zawsze jednak wychodzi ta trudna sztuka, ale uważam, że same chęci są najważniejsze, a jak są chęci to już jest połowa sukcesu.

Lubię brzmienia muzyki Reggae, Hip - Hop`u ale również Drum&Bass`u i Trance`u. Czasami zdarza mi się zrobić kawałki, które nie pasują według mnie do żadnego gatunku, ale moim zdaniem każdemu, kto zajmuje się muzyką zdarza się zrobić coś takiego abstrakcyjnego:)

komentarze
Dj Stiv...
Logo Dj Stiv...

13:31, 01 września 2007

Witaj spoko że masz takie zainteresowania,ja zaś mixsowałem od kiedy weszłem w posiadanie Psone,miałem do niego dołączona grę o nazwie Music 2ooo i to odmieniło moje życie potem mixsowałem na programach typu e jay wszelkiego rodzaju a potem przeszłem na profesjonalny sprzęt,w tej chwili to remixsuję utwory innych znanych wykonawców tworzę teledyski,nową muzę i polecam to każdemi nawet tobie.Pozdro Dj Stiv
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280