band.pl

zespół

DRINK TEAM

DRINK TEAM

rock, pop rock, covery

www.drinkteam.eu

+48 696-503-977

Poznań (wielkopolskie)

Ostatnie logowanie: 10 grudnia 2006

Data rejestracji: 28 listopada 2006

Licznik odwiedzin: 5429

opis

DRINK TEAM - jak sama nazwa wskazuje to idealny zespół na wszelkiego rodzaju imprezy,eventy i koncerty plenerowe. Któż nie zna klasyki polskiej muzyki, takiej jak Dżem, Perfect, Lady Pank, Oddział Zamknięty, Breakout, M.Jackowski, Nalepa oraz hitów z zachodniej części świata w stylu " Sweet home Alabama"- Lynyrd Skynyrd czy "Cocaine" - J.J.Cale?
Zespół stawia duży nacisk na aranżację a nie tylko wierne odtworzenie danego utworu. Kto zna DRINK TEAM wie, że to ludzie pełni charyzmy a każdy koncert to 100% wyśmienitej zabawy.
DRINK TEAM to esencja z muzyków z ponad dziesięcioletnim stażem grania na scenie. To muzycy posiadający w dorobku wydania fonograficzne i liczne koncerty. Każdy posiada odmienny charakter i duże doświadczenie sceniczne co zapewnia niezapomniane wrażenia.
To TEAM grający "elektrycznie" jak i akustycznie.
To TEAM ludzi odpowiedzialnych i znających potrzeby scenicznego show.
Aby zredukować wszelkie koszty DRINK TEAM posiada własną scenę alu z zadaszeniem ( 6mb x 7mb) , oświetlenie ( 24 x PAR 56), nagłośnienie ( 2 x 6 kW )oraz efekty świetlne, dymiarki i transport.

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280