band.pl

zespół

Drwal Anonim

Drwal Anonim

heavy metal, hard rock, folk metal, pirate metal, muzyka kabaretowa

www.drwalanonim.pl

510 442 867

Warszawa (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 28 października 2010

Data rejestracji: 28 października 2010

Licznik odwiedzin: 1428

opis

Dawno, dawno temu, za siedmioma dębami, za siedmioma sosnami, poprzez lasy tajgi przedzierał się przodwnik pracy, którego w okolicznych wioskach zwano Drwalem Anonimem. Życie Drwala toczyło by się nadal w rytm tego samego schematu, gdyby pewnego razu nie spotkał heavy metalowej grupy, która po tournee w średniowiecznej Transylwanii, zatrzymała się u Jankiela w drodze powrotnej do lat 80tych. Drwal (zachowując incognito) przysiadł koło nich i barytonem zaczął opowiadać historyjki ze swego życia, przygrywając na pile melodyjki, które niejednego chwytały za serce, a niejednemu zdały się, co najmniej, idiotyczne.


W ten oto sposób zrodziła się nietypowa grupa wokalno - muzyczna, łącząca klasyczne heavymetalowe i hardrockowe riffy z całkiem niepoważnymi tekstami, ocierającymi się o kabaret. Gramy w przeświadczeniu, że mieszanka bezpretensjonalnego humoru i rockowej energii gwarantuje publice równie dobrą zabawę jak członkom zespołu.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280