band.pl

zespół

DYSONANS

DYSONANS

rock

www.dysonans.com

691721669

czeladź (śląskie)

Ostatnie logowanie: 10 czerwca 2009

Data rejestracji: 11 czerwca 2007

Licznik odwiedzin: 3719

opis

Kapela ta istnieje pod obecną nazwą od połowy września 2006r. Pomysłodawcą i liderem jest Marcin "Ryba" Dymek (gitara) wraz z Marcinem "Emesem" Samulem (ex-keyboard) oraz gitarzystą solowym Radkiem "Atomem" Lisikiem. W następnym roku zespół ukończył prace nad debiutanckim materiałem demo, zatytułowanym „The New Chapter”. Rozpoczął tym samym serię koncertów oraz przygotowania do nagrania pełnego albumu.

Muzyka Dysonansu to chwytliwe melodie, ciekawe, niebanalne teksty, wyrazisty, mocny wokal, silne uderzenie i delikatność w jednym. Nie brak tu też gitarowych solówek jak na prawdziwy zespół rockowy przystało, a klawisze budują niezwykły, tajemniczy nastrój. Szybkie tempa i energia sceniczna sprawiają że zespół ten doskonale sprawdza się podczas koncertów na żywo.

Obecnie w skład grupy wchodzą: wokal - Aleksandra Wolny, gitara - Radek "Atom" Lisik, druga gitara - Marcin "Ryba" Dymek, perkusja - Michał "Wafel" Rerak, bas - Tomek "Maczos" Butryn, klawisze - Adam "Dasiu" Siewierski.

To, co wykonuje Dysonans nazywano już metalem, rockiem art-rockiem, rockiem progresywnym. Jakkolwiek tego nie nazwać, Dysonans tworzy muzykę, która na pewno zostanie na długo w waszych głowach!

zdjęcia
  • b47ffb8bd101df4952c391ac7c506e8c.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280