band.pl

zespół

Dzyro

Dzyro

Pop, House, Trance

www.dzyro.eu

Lublin (lubelskie)

Ostatnie logowanie: 19 kwietnia 2010

Data rejestracji: 31 października 2008

Licznik odwiedzin: 2905

opis

Dzyro, czyli Kamil Dzyr, to urodzony 01.09.1990r w Lublinie producent muzyczny i remixer. Aktualnie student ekonomii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Od 9 roku życia uczęszczał do szkoły muzycznej. Produkcję muzyki zaczął traktować poważniej na początku roku 2009, wtedy to wydał pierwsze swoje remixy, a mianowicie: Inna - Hot (Dzyro Remix) i Katy Perry - I kissed a girl (Dzyro Remix), które są dostępne w zakładce "MUSIC".
W międzyczasie poznał Mr`a Hoobertoos`a, z którym stworzył kolejne dwa remixy: Easy Tech - Sexy Girl (Dzyro & Mr Hoobertoos Remix) i Scotty - The Lost Island (Dzyro & Mr Hoobertoos Remix), które odniosły spory sukces zdobywając wysokie pozycje w listach przebojów stacji internetowych, nagrody mp3 miesiąca na prestiżowych stronach muzycznych i znalazły się na kilku składankach muzyki klubowej.
Następny krok Kamila w świecie produkcji był pierwszym sygnałem nadchodzących zmian. Nagranie remixu Michael Jackson - They don`t care about us (Dzyro Remix), było pierwszym odejściem od muzyki klubowej i jak się później okazało, był to świetny krok do przodu w rozwoju muzycznym producenta. Remix utworu słynnego MJ`a na stałe został dodany do playlisty najpopularniejszego radia internetowego z muzyką "Króla Popu".
Kariera młodego producenta zaczęła nabierać tempa. Skupiony przede wszystkim na muzyce pop i rnb, Dzyro wraz z wokalistką Julą, znaną z takich piosenek jak "Zostań" i "Sprzeczność Serc" nagrali piosenke pt. "Za każdym razem". Piosenka już od samego początku świetnie się sprzedawała i przez pierwszy miesiąc znajdowała się na liście najcześciej wyświetlanych "debiutów" na portalu Youtube.com, a także znalazła się na składance najpopularniejszych utworów portalu Wrzuta.pl.
Dzyro aktualnie pracuje nad nowymi projektami pop z kilkoma wokalistami (m.in. Gosia S., Dorota K. i włoch Ricardo F.) oraz czeka na wydanie remixu GrooveBusterz - Talk to me (Dzyro Remix).

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280