band.pl

zespół

EKAM BAR'D

EKAM BAR'D

rock, fusion, open

https://www.youtube.com/channel/UCLhb_veCHXxc6skCOcQjUTg

530 695 542

Jelenia Góra (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 14 kwietnia 2019

Data rejestracji: 14 listopada 2006

Licznik odwiedzin: 4323

opis

KILKU WTERANÓW SPIKNĘŁO się Ok.15 LAT TEMU i ŁASKAWIE ZECHCIAŁO WRÓCIĆ do MUZYKOWANIA. INICJATOR PRACOWAŁ w DOMU KULTURY w JEL. GÓRZE, więc ZESPÓŁ GRAŁ PRÓBY TAMŻE, ale TERAZ MA BAZĘ w CIEPLICACH... WYBRALI na POCZĄTEK STYLISTYKĘ IMPROWIZOWANEGO PSYCHO-JAZZ-ROCKa z LITERACKIMI TEKSTAMI, ale WYNIKŁO z TEGO PÓŹNIEJ SPORO RÓŻNYCH KLIMATÓW :) ...PO PROSTU RÓŻNE MAMY UPODOBANIA, SKŁONNOŚCI i MOŻLIWOŚCI PSYCHO-FIZYCZNE... SKŁAD BOGATY DOŚĆ BYŁ, ALE na PRÓBACH "CIĘŻKO" TERAZ PRACUJĄ:
LIPA - vocal, synth-bass
TRAJU -wiosło, pera, bas
MANIEK -klawisze
DŻEF -wiosło
NA NIEKTÓRYCH PRÓBACH i NAGRANIACH POJAWIALI się TEŻ RÓŻNI INNI GOŚCIE WOKALNI, ale TO BYŁO KIEDYŚ...
PRÓBY BYŁY DLA NAS NIEJEDNOKROTNIE WAŻNIEJSZE od WYSTĘPÓW, bo KONSEKWENTNIE je NAGRYWALIŚMY i WYPALONO z NICH CD-ki, na KTÓRYCH aż SIĘ ROI od ZNAKOMITYCH MUZYCZNYCH SYTUACJI...! (mamy to w archiwum i udostępniamy naprawdę zainteresowanym za naprawdę małą cenę...)
...w KAŻDYM RAZIE JEST to JEDNA z NIEWIELU KAPEL, która RZECZYWIŚCIE OCIERA SIĘ o KOSMOS i UNIWERSALIZM DUSZY LUDZKIEJ w SPOSÓB SWOJSKI i NIEOCZEKIWANY ZARAZEM (aczkolwiek czasem niewidoczny gołym okiem)... -KWESTIA WSŁUCHANIA się, BEZ OCZEKIWAŃ na KRÓTKI, RADIOWY "HICIK"... KAŻDY z LUDZI w TYM ZESPOLE ma DOŚĆ BOGATĄ i CIEKAWĄ HISTORIĘ OSOBISTĄ, ale W MOMENCIE GDY POŁĄCZYLI SIŁY w JEDEN TWÓRCZY ANSAMBL -WYKWITŁO COŚ FASCYNUJĄCEGO i INSPIRUJĄCEGO...
Nasze utwory znajdziesz tu i ówdzie na necie (np. jutub)... POZDRO!

MP3
newsy
zdjęcia
  • f9c5eaf949eccf125ed1f6b11808708a.jpg
  • 02e27d4006302c494e5e0d45e7557a20.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280