band.pl

zespół

FORMAT C:

FORMAT C:

punk rock, alternative,

https://www.facebook.com/formatc.zespol

692813187

Kraków (małopolskie)

Ostatnie logowanie: 13 lutego 2012

Data rejestracji: 06 lutego 2012

Licznik odwiedzin: 1487

opis

Format C: (eng. ver. below) - czterech gości, którzy szukają w muzyce kontaktu z drugim człowiekiem oraz energii do życia na każdy dzień. Gdy już to znajdą wychodzą na scenę i robią wszystko, żeby się tym podzielić. Jest to zespół składający się z basisty (Radka), wokalisto-gitarzysty (Michała) gitarzysty (Adriana) i perkusisty (Wojtka). Zespół stara się szukać własnego stylu jednak da się usłyszeć na jego koncertach wpływy skokowego pop-punku i alternatywnego oraz klasycznego rocka.

Początkowo (połowa roku 2010) zespół był punkowo-coverowym trio (Wojtek, Radek, Michał). Po kilku bardzo udanych koncertach, zarówno akustycznych jak i pop-punkowo 'tanecznych', zespół zdecydował się poszukać gitarzysty prowadzącego. Wykorzystując znajomość muzyków z Krakowa, którym kapela z różnych przyczyn rozpadła się, zespół natrafił na Adriana - człowieka o milionie pomysłów na zagranie jednej solówki. I tak od lutego 2011 roku zespół rozwija się, mając na koncie występy na jednej scenie z gwiazdami takimi jak Zakopower, Gosia Andrzejewicz, Kasia Kowalska czy Łzy.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280