Forum

Koncert The Biscuit w Twoim mieście !
The Biscuit
Zwracamy się do Państwa z naszą ofertą koncertową, w której proponujemy występ zespołu - boysbandu - w którego skład wchodzi trzech utalentowanych wokalistów.

Jesteśmy zespołem coverowym, jednak już pracujemy nad autorskim materiałem na debiutancką płytę (piszemy teksty, tworzą się pierwsze kompozycje).

Mimo tego, iż jesteśmy młodym boysband’em zaczynającym przygodę z muzyką nasz program sceniczny sprawdził się w wielu miastach Polski (m.in. Bogatynia, Poznań, Wrocław, Radomsko.) Jesteśmy pewni, że nasz występ jest w stanie uświetnić także imprezy organizowane przez Państwa. Po prostu, na scenie dajemy z całych siebie.

Plan naszego działania (budowania wizerunku, promocji rynkowej) opiera się w głównej mierze na graniu koncertów, jesteśmy przekonani, że nie ma lepszego sposobu na pozyskiwanie fanów niż dawanie z siebie wszystkiego na scenie. Chcemy grać jak najwięcej! Interesują nas występy zarówno na dużych imprezach festiwalowych jak i kameralnych koncertach.

Nasze stawki koncertowe nie są dużymi, zaporowymi kwotami, wręcz przeciwnie, często osiągamy z organizatorami imprez kompromisy, które zadowalają obie ze stron i pozwalają na stworzenie wydarzenia muzycznego z The Biscuit w roli głównej. Gramy również koncerty charytatywne, za promocję !

Zapraszamy do współpracy !

Kontakt z managerem zespołu:
Emilia Borak
tel. 797 941 694
mail

08:18
27 maja 2013

odpowiedzi: 0

licznik kliknięć: 1280

Powrót do forum

Rozdzielczość: 1024 | 1280