Forum

SKILTRON - Wrocław
LIFEPHOBIA
Heart Of Rock Agency zaprasza na folk metalowy koncert do klubu "Od Zmierzchu do Świtu" Gwiazdą koncertu będzie argentyńska grupa SKILTRON!!! Towarzyszyć im będzie Time Of Tales, InDespair oraz Lifephobia

Data: 20.07.2015
Miejsce: Wrocław "Od Zmierzchu do Świtu"
Otwarcie drzwi: 18.30
Start: 19.00
Bilety: 20/25 zł
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1635589-skil...hobia.html

SKILTRON – to czołowy reprezentant folk metalu z Ameryki Południowej. Argentyńska grupa została założona w 2004 roku. Na koncie mają cztery albumy długogrające: "THE CLANS HAVE UNITED" (2006), "BEHEADING THE LIARS" (2008), "THE HIGHLAND WAY" (2010) oraz "INTO THE BATTLEGROUND" (2013). Na każdym kolejnym albumie zespół rozwijał swój unikalny styl i brzmienie. Zespół zaczynał od koncertów u boku takich zespołów jak GRAVE DIGGER, IN EXTREMO czy KORPIKLAANI, z którymi to pojechał w trasę po Ameryce Południowej w 2010 roku. W 2012 grupa debiutowała na żywo w Europie grając trasę po UK. W 2015 roku Skiltron zagości na największym metalowym festiwalu świata – Wacken Open Air będąc równocześnie pierwszym występującym tam zespołem z Argentyny w historii festiwalu. Przez 11 lat działalności grupa zyskała rozpoznawalność w świecie folk metalu czyniąc z siebie bardzo dobrą wizytówkę tego gatunku.
YT:
https://www.youtube.com/watch?v=VGS4g2ReH24
Fb: https://www.facebook.com/skiltron

Time Of Tales - to mielecki zespół folk metalowy założony jesienia 2009 roku, inspirowany takimi kapelami jak Ensiferum, Eluveitie, Korpiklaani oraz wieloma innymi z szeroko pojętego gatunku folk-viking-metal. Jak dotychczas zespół zaprezentował świetną EP zatytułowaną „Enter The Gates”, która ukazała się w marcu 2014 roku. Na chwile obecną zespół może się pochwalić występami przed takimi gwiazdami sceny folk-metalowej jak Percival Schuttenbach czy Litvintroll oraz kilkoma audycjami radiowymi w których Time of Tales było prezentowane.
Zespół obecnie pracuje nad nowym materiałem na LP oraz koncertuje.
YT:
https://www.youtube.com/watch?v=4vOcl0gXWsI

InDespair - wrocławski zespół melodeathowy powstały w zimie 2003 roku. W ciągu ostatnich kilku lat zaliczył kilkadziesiąt koncertów w różnych miastach (m.in. z Sabatonem, Turbo, Tyrem i Blaze'em Bayleyem), a także cztery wizyty w studiach nagraniowych. Efektem jednej z sesji jest profesjonalnie zarejestrowany w ZED Studio debiutancki album "Time to Wake Up", wydany własnym sumptem w sierpniu 2012 roku. Wizytówkami aktualnego składu i stylu zespołu są EP-ka "Sign of the Raven" oraz profesjonalny teledysk do utworu "Under Cold Sky".
YT:
https://www.youtube.com/watch?v=Bo5FtAd-UP8
Fb: https://www.facebook.com/InDespairPL

Lifephobia - wrocławska kapela groove metalowa - to nie tylko kawał ciekawego metalowego grania... To zespół łączący ludzi o szerokich horyzontach muzycznych (od metalu po jazz) i dwa pokolenia muzyków. To niezwykle połączenie energii pierwotnego thrash metalu z młodzieńczą fantazją nowoczesnych odmian ostrego grania!
YT:
https://www.youtube.com/watch?v=9T145qo__vU&...e=youtu.be
Fb:
https://pl-pl.facebook.com/Lifephobia
www:
http://lifephobia.net/

09:13
04 lipca 2015

odpowiedzi: 0

licznik kliknięć: 1747

Powrót do forum

Rozdzielczość: 1024 | 1280