band.pl

zespół

Funky Niepokalanki

Funky Niepokalanki

Funk,metal,groove,rock,love

www.funkynie.com

www.myspace.com/funkyniepokalanki

Warszawa (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 18 grudnia 2006

Data rejestracji: 14 października 2006

Licznik odwiedzin: 1745

opis

Dawno temu, w królestwie Bezbożnego balerona zaczęły się panoszyć zarazki. Objęły panowanie nad Bulwiastym Barakiem oraz siały terror i zniszczenie na gruncie bezprawia. Nastały ciężkie czasy brutalnych brył obrotowych... Bezbożny Baleron zupełnie zdesperowany prosił o pomoc Kolczastego Kolaboranta, zalewając się gęstymi łzami. I wtedy Wielka Żaba rzekła: "Niechaj stanie się muzyka!". A muzyka się stała, choć nie dokładnie taka, jak to sobie wyobrażała Żaba. Muzyka ożyła i poszła swoją drogą.
Tą drogą też poszła Grupa Dziarskich Młodzieńców Wymiotujących Energicznie Na Widok Brukselek, któży to postanowili dotrzymać tej muzyce k-rocku. Na GDMWENWB składało się pięciu dorodnych mężczyzn, mających ciągoty muzyczno-patologiczne. Wszyscy z wspaniałego rocznika 1985, prócz jednego młokosa, który notabene dołączył kawałek czasu później, pochodzącego z czasów Wiekopomnych Wakuoli(1900). Dając upust swej agresji i chorobie umysłowej w energicznej muzyce śmierć-funkowej, podbili nawzajem swoje serca i zdecydowali, iż stworzą Zespół. Idąc przykładem Wesołych Pszczelarzy, nadali zespołowi nazwę sięgającą korzeni ludzkiej świadomości, czerpiąc bogato z tradycji antycznych... Nazwali się "Funky Niepokalanki". W płynnej mozaice zespołowej rozmieścili się niepokojąco następująco: na gitarach elektryczno-symfonicznych Fronku oraz Siuvaxxx, panowie bardzo wrażliwi na piękno muzyki techno-metallowej, na gitarze basobobasowej Kocio, czerpiący czystą Muzykę Czaszki czerpakiem, na tależach i miskach Jakul, który ciągle jest jeszcze dzieckiem i wszyscy go bardzo kochają, oraz na majkrofołnie Małomówny Morgul, wysysający natchnienie z duchów swych przodków i pasjonującej gry w bierki. W takim oto składzie panowie spaczyli do końca swoje młode umysły i wypełnili przepowiednie Makabrycznych Majów, burząc fundamenty muzyki fantastyczno-naukowej.
Podsumowując, zespół "Funky Niepokalanki" nigdy nie powstał. Przynajmniej nigdy w naszym świecie. To, co obserwować daje się na scenie jest tylko prześwitem z równoległego wszechświata. Dlatego też, jako że jest to zjawisko niesamowite i fenomenalne warto ich obejżeć i zadumać się nad tym, co to się "nienatymświecie" wyrabia.

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280