band.pl

zespół

Grzechy Naszych Ojców

Grzechy Naszych Ojców

rock

www.gno.com.pl

505062924

Czempiń/Kościan (wielkopolskie)

Ostatnie logowanie: 27 maja 2008

Data rejestracji: 27 maja 2008

Licznik odwiedzin: 2867

opis

Narodziliśmy się jako zespół w październiku 2005 roku. Pierwszym ogniwem była Magda, znalazła Kubę i Romana a zaraz po nich Przemka i Adama. Początkowo ćwiczyli w prywatnym mieszkaniu w Czempiniu (pozdrowienia dla sąsiadów) by ostatecznie przenieść się do Czempińskiego Ośrodka Kultury, który dzięki uprzejmości Kasi użyczył im swojego lokalu. Regularne próby rozpoczęły się w styczniu 2006 r. wtedy też zaczęły powstawać pierwsze własne utwory. Ich premierowe wykonanie nastąpiło 24 czerwca 2006 w czasie pierwszego oficjalnego koncertu GNO w XXX, dzień później zespół wystartował po raz pierwszy w swojej karierze w InterFestiwalu w Lesznie. Grzechy Naszych Ojców zajęły wówczas V miejsce. Po przerwie wakacyjnej zespół ruszył ze zdwojoną siłą do pracy nad nowym materiałem. Owocem ciężkiej pracy była możliwość otwierania trasy NaszROCK 2007 w Poznaniu w lutym 2007 razem z zespołami FILL i RH+, w tym samym miesiącu zorganizowali koncert klubowy w PUB-ie PIWNICA w Kościanie, który został bardzo ciepło przyjęty a także doczekał się rejestracji audio.

!!! 05 maja 2007 r. Zespół GRZECHY NASZYCH OJCÓW wygrał Interfestiwal w Lesznie. Dzięki głównej nagrodzie, jaką było nagranie płyty, możliwe stało się wydanie debiutanckiego albumu pt.: "GRZECHOTNIK"

Z początkiem 2008 roku do zespołu dołączył CHRuPEK - zasiada na stanowisku "gadaczo-śpiewacza". Kosciańskiej publiczności znany jest ze składu Hip-Hop -owego W.R.A

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280