band.pl

zespół

Gregory Noiser

Gregory Noiser

punk rock, rock, punk

gregorynoiser.pl/

Poznań (wielkopolskie)

Ostatnie logowanie: 15 marca 2017

Data rejestracji: 15 marca 2017

Licznik odwiedzin: 1092

opis

Gregory Noiser powstał w roku 1999 w lokalu na poznańskich Winiarach podczas jednej pięknej, pijanej nocy. Pierwotny skład tworzyło wówczas trzech doborowych muzyków.
Patryk D. - instrumenty perkusyjne,
Grzegorz H. - wokal,
Piotr A. - gitara.

Wprawne oko dostrzeże brak gitary basowej w oryginalnym składzie. My też wtedy to dostrzegliśmy. Trójgłosem orzekliśmy, że do koncepcji zespołu pasowałaby basistka, która występowałaby w Gregorym topless. Działania zespołu skupiły się na realizacji tych założeń - bez rezultatu. Oznaczało to zawieszenie działalności.

Efektem naszej twórczości pozostał utwór "Lech jebie was wszystkich", wykonywany obecnie w wersji instrumentalnej pod nazwą "Gregory Noiser". Słów zwrotek nazajutrz i tak żaden z prekursorów nie pamiętał.

Gregory Noiser odrodził się po czternastu latach. Początkowo było minimum formy: bębny, bas i gitara. Po kilku miesiącach rozbudowaliśmy instrumentarium o kolejną gitarę i obecnie jesteśmy rockowym kwartetem.

Żaden z nas wybitnym muzykiem nie jest. Ale mamy to w dupie. Najważniejsze jest, że spotyka się paka kumpli i po prostu razem gra.

Nasza muzyka to przede wszystkim punk rock z zauważalnymi elementami metalu, psychodelii i przede wszystkim bluesa.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280