band.pl

zespół

HEAVYWEIGHT

HEAVYWEIGHT

hard rock, metal

www.heavyweight.art.pl

697728973

Poznań (wielkopolskie)

Ostatnie logowanie: 30 marca 2007

Data rejestracji: 16 grudnia 2006

Licznik odwiedzin: 2416

opis

HEAVYWEIGHT to pięciu facetów, którzy od wielu lat konsekwentnie udowadniają, że ROCK IS NOT DEAD. Czynią to wykorzystując tzw. "klasyczny model rockowej rodziny: dwie_gitary_bas_bębny_i_wokal". Surowe brzmienia maksymalnie wysterowanych, lampowych wzmacniaczy, nisko zestrojone instrumenty oraz charyzmatyczny, melodyjny wokal - to nie próba dokonania rewolucji w muzyce rockowej. To jedynie prosty sposób przekazywania słuchającym swoich emocji, przekuwania swojej energii na dynamiczne riffy, to też sposób realizowania swojej największej pasji - grania.

HEAVYWEIGHT nie jest związane kontraktem z żadną wielką wytwórnią fonograficzną. Polski rockowy "szołbyznes" muzyczny wydaje się umierać (jeżeli jeszcze wciąż istnieje) pozostawiając wiele istniejących rockowych zespołów na tzw. OFFie. Postanowiliśmy więc odnaleźć się w tej sytuacji tworząc własne wydawnictwo i własne studio nagraniowe. Dzięki temu mamy pewność, że każdą chwilę i złotówkę poświęconą muzyce inwestujemy przede wszystkim w siebie. Negatywnym skutkiem tego, że wszystkim musimy zajmować się sami jest niewielka ilość naszych publikacji.

HEAVYWEIGHT to spotkanie pięciu odrębnych, bardzo różnych osobowości. To pięć różnych punktów widzenia, to pięć sposobów na życie. Ale HEAVYWEIGHT to jeden zespół, jedna muzyka, jedna energia.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280