band.pl

zespół

INN

INN

rock

www.myspace.com/innzespol

604 720 284

Łódź (łódzkie)

Ostatnie logowanie: 19 czerwca 2008

Data rejestracji: 17 października 2007

Licznik odwiedzin: 3627

opis

historia INN jest krótka i niekoniecznie burzliwa .......:)

Wyobraźmy sobie kilku kolesiów i PIĘKNĄ KOBIETĘ pozostawionych samych sobie bez przyszłości ale za to z jaką PRZESZŁOŚĆIĄ ...
Jest rok 2006.......... gorące i ekscytujące lato mmm...

W miejscu gdzie zaczyna się ta opowieść nie wydarzyło się nic szczególnego ot powstało parę dźwięków i dało się poczuć smak zwycięstw i porażek scenicznych .
Ludzie którzy ochrzcili się mianem INN - znaleźli się jak to mówią w ”korcu maku” tworząc coś niepowtarzalnego i w atmosferze lata i jesieni 2006 odnaleźli coś co przelali na dźwięki i radość tworzenia .
Zalążkiem zespołu stała się para odszczepieńców (Łukasz Brynkiewicz -perkusja i Jarosław Dębicki-bass ) z tego co zostało po ich dawnych grupach ( Rot In Peace ,VEN, GROOVEN) i powstał problem a co z resztą ?
Okazało się i to całkiem szybko ( wiele przesłuchań i wiele gitar im grało uff ...) że istnieje potrzeba zrobienia tzw. „drugiego podejścia „ na co ochoczo odszczepieńcy przystali i tak powstało trio( dołączył Michał Borowski –gitara ) zaraz potem dołącza PIĘKNA KOBIETA ( Aleksandra Uznańska ) zasilając sobą i głosem brzydszą część zespołu.
Tak rodzą się piosnki i piosenki utworki i kawałki ....
I tak powstaje INN ...
Mija czas ,ale oczywiście czegoś ciągle im brak potrzeba większej ilości dźwięków staje się nie do zniesienia i przekłada się na znalezienie małej kopalni odkrywkowej w postaci Bartka Brzezińskiego-klawisze co daje wymierny efekt ale o tym już kiedy indziej.....
Pierwszy etap w karierze J INN przechodzi do historii...

PS. Dla porządku :)
Zespół tworzy zestaw Łódzko-Piotrkowsko-Pabianicki Jarek /Łukasz, Ola, Bartek/Michał
Muzykę tworzymy wspólnie słowa i teksty są udziałem Oli.
Nagrania „Uciekam”, „Są takie dni” oraz „Światło” w studio ROBAK http://www.robakstudio.com.pl Zbigniew Piotrowski, produkcja INN/Robak Studio w Łodzi

Zespół:
Aleksandra Uznańska - vocals, lyrics,
Jarek Dębicki - bass,
Michal Borowski - guitars,
Bartek Brzeziński- keyboard,
Łukasz Brynkiewicz - drums

MP3
zdjęcia
  • 994faa4dc1ea3b1f7e264e03471b044d.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280