band.pl

zespół

Instrukcja Pusta

Instrukcja Pusta

Hardcore Punk

Słupsk (pomorskie)

Ostatnie logowanie: 24 kwietnia 2012

Data rejestracji: 02 grudnia 2011

Licznik odwiedzin: 2565

opis

Członkowie:
Wojtek "Skiba" Skibiński - vocals
Damian "Biały" Adamczyk - drums
Kacper "Kambodża" Ambroszczyk - bass
Przemek "Rupert" Kruczkowski - guitar
Michał "Olej" Olejniczak - guitarPomysł na zespół powstał gdy Skiba (Wojciech Skibiński) poznał Oleja i Kambodżę (Michała Olejniczaka & Kacpra Ambroszczyka). Zmuszono Kambodżę do kupienia gitary basowej i poźniej dołączył do nas Rupert (Przemek Kruczkowski). Tak oto Instrukcja Pusta powstała w połowie marca '11.

Pierwsze próby mieliśmy na auli w I LO w Słupsku i wtedy też był okres poszukiwań perkusisty. Powitaliśmy kolejno Szymona Wójcika, Pawła Kołtuniaka, Adriana Lipko i Kacpra Siwickiego jednak żaden z nich nie został z nami na dłużej. Przed pierwszym koncertem poznaliśmy Białego (Damiana Adamczyka), który przed tym gigiem na perkusji grał 4 godziny (w tym dwie z nami) :D mimo to wykazał się zaangażowaniem i umiejętnościami i do dziś jest z nami w zespole. Graliśmy na dwóch koncertach i na obu trzy kawałki:1 kwietnia (Aula I LO) i 1 maja (Motor Rock Pub w Słupsku) roku 2011

Dnia 2ego września zagraliśmy ponownie w Motor Rock Pub na VII urodzinach lokalu. Razem z nami zagrali tacy artyści jak Friends of U.F.O. , Ekstremalni Wypasacze Kur (WTF o.O), Hardquake oraz Radiation Recievers. Przed samym koncertem zespół zdołał nabyć nowe blachy do perkusji (pomijam skąd są xD ) za jedyne 58 zł - w zestawie Hi-Hat oraz dwa pseudo ride'y o całkiem całkiem brzmieniu :D

Dnia 14ego października ponownie zagraliśmy w słupskim Motor Rock Pub wraz z zespołami: Larwy Polarnie (Ustka), O.K.W. (Rymań) oraz Muppet Boys (Toruń).

Dnia 2ego grudnia Instrukcja Pusta wraz z I Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku zorganizowała koncert. Wydarzenie w przeciwieństwie do poprzednich odbyło się nie na auli szkoły lecz małej sali gimnastycznej. To doprowadziło do przełomowego wydarzenia w Słupsku - pierwszej, zasługującej na to miano ściany śmierci. Z koncertu zebrano 904 zł, z czego część poszła na paczkę dla dzieci z domu dziecka.

Następne dwa koncerty odbyły się już na początku roku 2012. 4ego stycznia wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas koncertu w V LO w Słupsku wraz z zaprzyjaźnionymi Magmą i Hardquake. Następnie 5 stycznia, ponownie w Motor Rock Pub zagraliśmy z Submission zajebisty, typowo punkowy koncert. Mamy nadzieję, że uda się jeszcze z nimi zagrać :)

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280