band.pl

zespół

Issel

Issel

metal, rock

isselband.com/

606922349

Wrocław (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 08 sierpnia 2017

Data rejestracji: 08 sierpnia 2017

Licznik odwiedzin: 805

opis

„Issel” to wrocławska kapela grająca nowe brzmienie metalu. Połączenie melodii, klasycznego metalu i miejscami progresji to muzyka, którą tworzy piątka młodych ludzi.
Wszyscy zgodnie twierdzą, iż jest to kolektyw, a nie solowy projekt, któregokolwiek z członków. Sekcje rytmiczną tworzą Michał „Majkel” Majecki- odpowiedzialny za niskie częstotliwości oraz siedzący za zestawem perkusyjnym Marek „Wrona” Wroński. Duet gitarzystów składa się z głównego kompozytora utworów Rafała „Rav’a” Wawszczaka oraz Wojtka „Kwiatka” Kwiatka zajmującego pozycję gitarowego szaleńca. Całości przewodzi indywidualność kapeli- Ula Issel, która obdarzona mocnym damskim wokalem spaja wszystko w jedną, Isselową całość.
Inspirację każdy z członków odnajduje w bardzo odmiennej lecz głownie metalowej stylistyce, co słychać w muzyce tworzonej przez Issel. Większość członków zespołu nie jest jednak nastawiona jedynie na „piekielne dźwięki”. W muzyce prezentowanej przez band można dostrzec elementy nowych, metalowych brzmień połączonych z klasycznymi, heavy metalowymi zagrywkami doprawionymi elementami melodyjnego metalu, a miejscami progresją.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280