band.pl

zespół

Jedna Dusza

Jedna Dusza

reggae, ragga, hiphop

506 727 565

Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Ostatnie logowanie: 06 marca 2012

Data rejestracji: 02 stycznia 2011

Licznik odwiedzin: 2242

opis

Już dziś Zapraszam wszystkich do odsłuchania mojej nowej, solowej płyty pod szyldem „JEDNA DUSZA – Trzynaście różnych nut”. W załączniku znajdziecie PROMOMIX utworów z płyty do odsłuchania. Świeży powiew dobrej muzyki w klimacie reggae i hip hopu oraz alternatywnych brzmień mojej produkcji. Pozytywna muzyka dla każdego słuchacza w opozycji do popularnych „hitów”. Płyta do nabycia bezpośrednio u mnie za jedyne ?????? Każdego zainteresowanego proszę o kontakt pod adresem: ; ; bądź pod numerem GaduGadu: 9101556. Płytę możecie otrzymać w formie tradycyjnego CD, bądź w formie elektronicznej włącznie z okładką. Niebawem więcej na YouTube, Facebook’u i innych portalach z dobrą muzyką. GRAMY DOBRĄ MUZYKĘ - WSPIERAJMY MŁODYCH ARTYSTÓW !!! Pozdrawiam wszystkich. Bless.
Z muzyką związany jestem od zawsze, od małolata kiedy to mój brat gitarzysta wypełniał pokój dźwiękami. I tak weszło w krew jak nieuleczalna bakteria:). Ale faktyczne zamiłowanie i pasja do muzyki, którą tworzę dziś trwa od 1994 roku. Już w pierwszej klasie technikum założyliśmy z kolegami zespół hip hop'owy VIS MAIOR. Wtedy pierwszy koncert, pierwsze doświadczenie ze sceną. Następnie przeistoczenie się w zespół WUTEELE. Po paru latach wspólnego tworzenia rozstałem się z zespołem tworząc solowy projekt jako Pałer s.o.l.o.. Solowe kasety rozeszły się jak ciepłe bułeczki w lokalnych sklepach muzycznych. Niedługo potem powstała nasza grupa RAP O.R.T., oraz nasza grupa producencka i koncertowa 5-ty ELEMENT, z którym zagraliśmy mnóstwo koncertów i festiwali hip hopowych w Polsce i za południową granicą (Czechy). Wspólne granie z takimi artystami jak: Molesta, WWO, Płomień 81, O.S.T.R., Slums Attack itp., rozwinęło nasz zapał i chęć poświęcenia się tylko temu. Niestety zrządzenia losu sprawiły że musieliśmy zawiesić działalność. Dziś jeszcze bardziej dojrzały artystycznie tworzę solowy projekt Jedna Dusza wkładając całe serce w muzykę, którą kocham, czyli Reggae, dub, hip hop, co uważam za zgraną i ciekawą miksturę. Jestem również od zawsze producentem, aranżerem muzyki. Przyczyniłem się do wyprodukowania wielu lokalnych i nie tylko płyt, m.in. Dolar, PNA, EXO. Praktycznie całkowicie wyprodukowałem legalną płytę czeskiego zespołu Minuta Ticha, oraz w mniejszym stopniu czeskiego Khomatora. Spójnie tworzę również muzykę z moim przyjacielem Dolarem, świetnym nawijaczem i tekściarzem.

!!! WSPÓŁPRACA !!!

Zapraszam wszystkich do współpracy. Jestem otwarty na ciekawe propozycje, eksperymenty. Zajmuję się również produkcją muzyczną - produkuję podkłady muzyczne, sam komponuję, produkuję całe płyty. ZAPRASZAM I ZACHĘCAM !!!
Kontakt: ;

zdjęcia
  • 8a1e2d6223d94b5389f1a0888a6a72b7.jpg
  • ddc985a39dfcb0c4cc83f1b5ff014452.jpg
  • 0ccf845990b7ada064b0f3caac05346a.jpg
  • 3d5d7d120c7de7584217475c364b793f.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280