band.pl

zespół

Julya & taktyczny wojtek

Julya & taktyczny wojtek

electro,dubstep,house,jazz,nujazz

www.facebook.com/Julya.taktyczny?sk=info

888857520

Łódź (łódzkie)

Ostatnie logowanie: 18 stycznia 2012

Data rejestracji: 17 stycznia 2012

Licznik odwiedzin: 1785

opis

Ona – wiecznie śpiewająca, tworząca, szukająca swojej muzycznej drogi...
On – wszechstronnie uzdolniony beatboxer, grający na wszystkim co wpadnie mu w ręce...
Połączyła ich miłość do muzyki! Razem tworzą bardzo ciekawy i niesamowicie zgrany duet, nie tylko na scenie... ;)

Julya to charyzmatyczna wokalistka o mocnym głosie i dużej skali. Doskonale odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych,
Swoich sił próbowała już w poezji śpiewanej, muzyce pop, rockowej, w ostatnim czasie zaczęła tworzyć reggae, soul, jazz... Głos szkoli od 12. roku życia, u różnych nauczycieli wokalistyki. Brała udział w wielu konkursach wokalnych na terenie Polski i nie tylko. Była już liderką i wokalistką zespołu rockowego CHANGES, który niestety rozpadł się po 4 latach działalności. Kolejny jej zespół to BOSO, który gra muzykę z pogranicza reggae, soulu, funku. Występowała też gościnnie z innymi, zaprzyjaźnionymi zespołami i wokalistami. Obecnie studiuje na kierunku muzycznym, gdzie dalej kształci swój głos. Julya oprócz tego, że śpiewa, pisze też teksty i zajmuje się komponowaniem piosenek, uczy się grać na pianinie i gitarze. W wolnych chwilach łapie za djembe... ;)

taktyczny wojtek interesował się muzyką od najwcześniejszych lat. Już w podstawówce zaczął uczyć się gry na keyboardzie, jednak to mu nie wystarczyło. Zaciekawił go beatbox i to właśnie z nim pozostał na dłużej. Taktyczny specjalizuje się przede wszystkim w szeroko pojętej muzyce klubowej, najlepiej czuje się w takich gatunkach jak: dubstep, techno, dnb, hip hop, itp. Pewnego dnia stwierdził jednak, że sam aparat mowy to za mało, aby stworzyć dobry kawałek w jego ulubionym stylu. Postanowił więc zaopatrzyć się w „magiczną skrzynkę” (kaoss pad 3), która daje ogrom możliwości jeśli chodzi o tworzenie własnej muzyki, posiada wiele efektów, z których korzystają przede wszystkim dj’e, ale jest też świetnym narzędziem dla beatboxerów i wokalistów. taktyczny wojtek nie jest ani typowym beatboxerem, ani dj’em, można go zatem nazwać voicejayem. Jeśli chcecie się przekonać co takiego robi voicejay, to koniecznie musicie zobaczyć taktycznego wojtka w akcji!

Julya & taktyczny wojtek poznali się na początku 2011 roku i postanowili coś razem stworzyć. Nie było to łatwe, ponieważ każde z nich „siedziało” wtedy w innym klimacie muzycznym, stwierdzili jednak, że zaryzykują i spróbują połączyć siły. Muzyka jaką tworzą to coś zupełnie nowego. Za pomocą beatobxu, wokali, „magicznej skrzynki”, gitar i keyboardu, tworzą utwory wywodzące się ze znanych już gatunków muzycznych, będące jednak czymś nowym w ich wykonaniu.
Duet na koncertach prezentuje własne kompozycje, jak i znane i lubiane przeboje w swoich aranżacjach. Dla nich nie ma piosenki nie do zagrania, we dwoje są w stanie zagrać wszystko o co poprosicie, zrobią to oczywiście po swojemu, co może być o wiele ciekawsze...
Są też w stanie stworzyć ścieżkę dźwiękową do czego tylko chcecie (gra komputerowa, reklama, film, itp.).
Z racji tego, iż łączą różne style, ich muzyka cieszy się ciepłym przyjęciem wszędzie gdzie się pojawią. Zachęcamy więc do zapraszania duetu do swoich pubów i klubów na krótkie, pokazowe występy, bądź pełne koncerty.
Od połowy sierpnia Julya & taktyczny wojtek ruszają ze swoją muzyką na podbój świata! :)
Zapraszamy Was zatem bardzo gorąco na koncerty.
Do zobaczenia!

MP3
zdjęcia
  • f8a0b32da095a1697df40e5760daa047.jpg
  • 23f924b50e06baa33acb741b4d655ca4.jpg
  • 730d2b42209255b8d8cba034393e0af6.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280