band.pl

zespół

Kaihoma

Kaihoma

metal, alternatywa

www.myspace.com/kaihoma

509717478

Poznań (wielkopolskie)

Ostatnie logowanie: 08 stycznia 2010

Data rejestracji: 27 sierpnia 2009

Licznik odwiedzin: 1969

opis

Trudno jednoznacznie oszacować początek istnienia zespołu Kaihoma. Pomysł założenia kapeli zrodził się w głowach perkusisty, Michała Hejmanna i basisty, Kamila Krotofila zimą 2004 roku. Od tego czasu wytrwale i mozolnie rozpoczęły się prace nad znalezieniem i wydeptaniem własnej ścieżki, zebraniem odpowiedniego składu oraz wyklarowaniem nurtu muzycznego.
Pod koniec lata 2006 roku do zespołu dołącza gitarzysta Marcin Marek. Ten okres jest oficjalnie uznawany przez muzyków za rozpoczęcie działalności "kajomy". Od tego czasu rozpoczynają się prace nad własnym materiałem, a w międzyczasie trwają poszukiwania wokalisty i drugiego guitarmana. Grudzień 2006 - do zespołu dochodzi, skazany na bluesa, Maciej "Wiechu" Wierzchowski (gitara). Wiosna 2007 - skład swoją obecnością wzbogaca Radek Pyżanowski, obejmując tym samym funkcję wokalisty. Prace nad tworzeniem materiału ruszają pełną parą. W październiku tego samego roku zespół opuszcza Maciej. Pozostali członkowie postanawiają pozostać przy czteroosobowym składzie.
W maju 2008 roku udaje się nagrać pierwsze demo, jeszcze pod starą nazwą - syMMetry, dostępne do odsłuchania w całości na serwisie Myspace.
Po wyjściu ze studia rozpoczyna się podbój scen poznańskich klubów – U Bazyla, Czytelnia, Johnny Rocker. W międzyczasie zespół odnotowuje udany występ na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w klubie AQQ we Wrześni oraz, jeszcze bardziej udany, na festiwalu Storm Fest w podpoznańskim Luboniu, gdzie zdobywa PIERWSZE MIEJSCE i GŁÓWNĄ NAGRODĘ, dzięki głosowaniu publiczności! Umocniona tym sukcesem ekipa, zaszyła się ponownie w studiu, aby zarejestrować kolejną porcję swojej muzyki. Nowe demo już niebawem...

MP3
zdjęcia
  • 5f677f4c76d55515b1ec223163d92913.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280