band.pl

zespół

KARUZELLA

KARUZELLA

rock, blues-rock

www.karuzella.pl

609-031-302

Łódź (łódzkie)

Ostatnie logowanie: 30 lipca 2007

Data rejestracji: 14 października 2006

Licznik odwiedzin: 3776

opis

Zespół KARUZELLA z Łodzi to duża dawka mocno zakręconego rock'n'rolla. Kapela działa od kilku lat, zaczynając od bluesa i z czasem przechodząc stylistycznie do muzyki rockowej. KARUZELLA ma na koncie ponad 150 koncertów, 3 studyjne płyty demo, kilka teledysków i niezliczone demówki koncertowe. Oficjalne wydawnictwo na składance łódzkich artystów "Nie jesteś bandziorem", na której znalazły się utwory takich zespołów, jak: Blue Cafe, Ich Troje, Coma, Proletaryat, Normalsi. Obecnie zespół przygotowuje się do wydania oficjalnej płyty z materiałem autorskim.

Jeśli jesteś fanem rocka, to musisz ich pokochać!! KARUZELLA to gitarowe granie, jakiego brakuje na polskiej scenie muzycznej. Wszystko to, co w rock'n'rollu najlepsze - wywodzące się z bluesowych korzeni - zadziorne i ostre riffy, melodyjne solówki, silny i delikatny zarazem wokal oraz chórki - to symbole rock'n'rolla! Wszystko to okraszone bardzo dobrymi tekstami - sprawia, że tych utworów się nie zapomina!

KARUZELLA to kapela, przede wszystkim, koncertowa - porywająca publikę świetnie dobranym repertuarem i swobodą oraz naturalnością sceniczną.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280