Koncert

13 października 2017, Toruń, HARD ROCK PUB PAMELA
data 13 października 2017
godzina 19:00
miejsce (klub) HARD ROCK PUB PAMELA
wstęp wolny
miejscowość Toruń (kujawsko-pomorskie)
autor informacji: Hard Rock Pub Pamela
zagrają

Festiwal L 36 w Hard Rock Pubie Pamela

opis

13 października 2017 (piątek) w Hard Rock Pubie Pamela odbędzie się Festiwal L 36. Wystąpią: AVE (PL), Grooving In Green ( UK), Jordan Reyne (NZ), Theatre of Hate ( UK). Bilety na to wydarzenie są już dostępne. W przedsprzedaży 55 zł (do 12. października) oraz 65 zł w dniu Festiwalu L 36. Można je nabyć w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36) lub pisząc na adres mailowy i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać w dniu wydarzenia.

Festiwal L 36 to nowe wydarzenie na mapie kulturalnej Torunia. Ma na celu zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów muzycznych rocka alternatywnego z całego świata. Jest też odwołaniem do bogatych tradycji toruńskiej sceny niezależnej. W 2017 roku w wydarzeniu udział wezmą utytułowani wykonawcy :

- AVE (PL) https://www.facebook.com/avezespol/

- Grooving In Green ( UK) https://www.facebook.com/groovingingreenofficial...?ref=br_rs

- Jordan Reyne (NZ), https://www.facebook.com/jordanreynemusic/

- Theatre of Hate ( UK). https://www.facebook.com/TheatreOfHateOfficial/

Doskonałym przykładem na mariaż sceny niezależnej i popkultury wśród uczestników Festiwalu L 36 jest Jordan Reyne. Utwory tej charyzmatycznej, nowozelandzkiej wokalistki znalazły się na soundtrackach do tak kultowych filmów jak "Władca Pierścieni" i "Resident Evil". Niekwestionowaną gwiazdą wydarzenia jest Theatre of Hate. Niemniej istotny jest udział w Festiwalu zespołu Grooving in Green, którego muzycy mają na koncie współpracę z tak cenionymi projektami, jak The Eden House, Fields of the Nephilim, Red Sun Revival.

Województwo kujawsko - pomorskie będzie reprezentował projekt pod nazwą AVE. Zespół złożony z muzyków tworzących i koncertujących w naszym regionie. Na festiwalu będą mieli niepowtarzalną okazję pokazać się z dobrej strony na tle charyzmatycznych zagranicznych wykonawców.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280