Koncert

21 października 2017, KRAKÓW, Apoteka
data 21 października 2017
godzina 20:00
miejsce (klub) Apoteka
wstęp 10/15,-
miejscowość KRAKÓW (małopolskie)
autor informacji: IŁ-62
zagrają

HUMAN RIGHTS , DEKOLT

opis

21.10.2017 sobota godzina 20.00
APOTEKA Pub & Music Club, KRAKÓW ul.Meiselsa 24

Otwarcie klubu: godz. 19.00
Koncert: godz. 20.00

Koncert pod patronatem kampanii "Muzyka Przeciwko Rasizmowi" Stowarzyszenia NIGDY WIĘCEJ

HUMAN RIGHTS hardcore'owa załoga z Warszawy-Pragi. Ogień, dzika, energetyczna muzyka oraz pozytywne i proste w przekazie teksty, w których mowa o wolność, szacunku, współczuciu, tolerancji - tym wszystkim o czym coraz częściej zapominamy przygniatani brutalną i zakłamaną rzeczywistością.
Pod koniec ubiegłego roku wydali dobrze przyjętą płytę "Human Rights". W sobotę 21 października będzie można zobaczyć i usłyszeć ich na żywo na scenie klubu Apoteka w Krakowie. Zapraszamy !
więcej o HUMAN RIGHTS:
https://www.facebook.com/HumanRightsBand/

DEKOLT (Piekary Śląskie)
Zespół powstał w 1991r w Piekarach Śl,z inicjatywy braci Sławomira i Dariusza Alcer zagorzałych punk rockersów. Pierwsze wystąpienie kapeli w 1991r. przed publiką Wieczór Poezji Śpiewanej Brzeziny Śl. (było zdziwienie hehe) a pierwszy koncert odbył się w 1992 Objazdy w Żychcicach. Próby zespołu odbywały się w piwnicy, następne w Brzezinach Śl. obecnym domu pogrzebowym aby znów powrócić do piwnicy .
Zespół odwala koninę na koncertach, W.O.Ś.P. i przeglądach kapel m.in. Brzozowice-Kamień, Piekary Śl. NOT, Brzeziny Śl. Mysłowice, Czeladż , Wełnowiec, K-ce Ligota m.in. z zespołami Psychoneurosis, Alarm, M.A.S.H., NO LONGER MUSIC, Amnestia , Galey Trott, a do Jarocina zamiast gitar zabraliśmy wina.
W 1996 r. przerwa Łysy służba wojskowa, koniec lat 90' zostaje tylko Kudłaty i Łysy. Na przełomie 2001/2002 przychodzi na git. (Hawran) Tomasz Górny i basista Cebul, próby zespołu odbywają sie w obecnej norze w Brzozowicach. W 2013r. z banicji :) wraca na bas (Rafalo-Gorilla) Rafał Pawlik ex.Mortuary, Nev Comer, Psychoneurosis, Galey Trott, Bottom. 2014 r "przygarnęliśmy" na git. Gufiego tzn.(Janas) Janusz Bednarek. Dekolt zostaje wyróżniony przez jury OK Andaluzja na III Przeglądzie Amatorskich Zespołów za to co najważniejsze dla Nas nie technika lecz prostota i przekaz tekstów. Wrzesień 2014 r. gramy dla jeszcze bardziej pokręconych ludzi niż My w Kokotku Lubliniec Zjazd Banitów Azjatyckich Motocykli. Koncerty listopad Pub Bifyj , grudzień Pub u Jacka. W maju 2015 r. nagrywamy próbę kilka utworów na 100 tkę w wrocławskim Chaos Underground - Norbert Krupa. Kolejne zagrane koncerty : Pub Wieża -Tarnowskie Góry , Moto Rock Festiwal w Rogoźniku ,Festyn szkolny w Bytomiu Stroszku , Country Club Dąbrowa Górnicza ,Stereo Krogs Łódź,Od zmierzchu do Świtu Wrocław, ponownie Stereo Krogs Łódź,Kałamarz Tarnowskie Góry. Z przyczyn osobistych pod koniec 2015 r. odchodzi Kudłaty. W 2016 r. na gitarę wskakuje Adam Skrzypiec .
Kolejny rok 2016 i koncerty Moto Rock Festiwal Rogoźnik - Road Runners MC World , Przegląd Zespołów Muzycznych Piekary Śl. - I Nagroda (lepiej przemilczmy :) czkawka do dziś ), Brynek - Invaders MC Poland, Gliwice - WRM MC Radicals, Wyszków PALINOCKA Przegląd Zespołów Rockowych - wyróżnienie i jelonek green :). Jeden utworek Dekolt został wydany na V/A Street Voices Punk Compilation Nr.3. Kolejne koncerty za Nami min. Pub u Barda Sosnowiec, dla Invaders MC Poland - Brzozowice -Kamień, Pub Korba K-ce, przesłuchania Rock Na Bagnie Białystok w Hary Pub
https://www.facebook.com/dekoltpunkrock/

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280