Koncert

03 marca 2018, Oleśnica, Klub Ściema Rock Motor Bar
data 03 marca 2018
godzina 20:00
miejsce (klub) Klub Ściema Rock Motor Bar
wstęp wolny
miejscowość Oleśnica (dolnośląskie)
autor informacji: SKAZA
zagrają

Skaza
Demon Jester

opis

Zapraszamy wszystkich 3 marca 2018 roku do Klub Ściema, gdzie na scenie zaprezentują się zespoły Skaza oraz Demon Jester. Będzie to kolejna solidna dawka metalowego grania!

SKAZA - Zespół powstał w 2010 r. we Wrocławiu. Jego muzyka to czerpiący inspirację z wielu podgatunków metal, w większości melodyjny, łączący czyste wokale i growle oraz wykorzystujący orkiestracje symfoniczne. Skaza to: Maciej Marcinko (wokal i gitara rytmiczna), Marcin Jakubek (gitara prowadząca, sample), Wojciech Smoter (gitara basowa, wokal wspierający), Krzysztof Dombek (perkusja). W 2011r. Skaza nagrała 2-utworowe demo, a następnie skupiła się na zdobywaniu doświadczenia w graniu na żywo oraz na pracy nad nowym materiałem. W 2016 r. zespół nagrał i wydał samodzielnie swój debiutancki album "Art Declined''. 2018r. to dla zespołu nowe wyzwania oraz czas intensywnego koncertowania.

http://skazaofficial.com/
https://www.facebook.com/skazawroclaw
https://youtu.be/tsGZb2WvDLM?t=1994


Demon Jester - wrocławski kwintet grający cyrkowo-dworski metal. Tworzymy klimat. Jaki? Czasem szaleństwo, czasem grozę. Zdarza się, że łączymy oba. Z rozkoszą bawimy się nerwosplotami tych, co odważą się posłuchać. Tytułowy Błazen przeprowadza słuchacza przez meandry jego umysłu i odkrywa wraz z nim to, czego tamten nie chciał odkryć. Jedni mają w sobie łagodność, inni odwagę. Są jednak tacy, którzy głęboko w duszy chowają przykutego mocnymi, żelaznymi łańcuchami potwora. Co w Tobie drzemie, słuchaczu? To próbujemy z Ciebie wydobyć.

Skład:
Michał "Bob" Kosyk - Śpiew
Dariusz Szaferski - Gitara basowa
Adam "Koniu" Koniuszewski - Perkusja
Adam Łukawski - Gitara Prowadząca
Łukasz "Węgorz" Adamczyk - Gitara Rytmiczna

Start : 20:00.

ZAPRASZAMY!!!

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280