Koncert

25 sierpnia 2018, Gdańsk, Rockout
data 25 sierpnia 2018
godzina 18:30
miejsce (klub) Rockout
wstęp wolny
miejscowość Gdańsk (pomorskie)
autor informacji: AmnestiA
zagrają

EXPLOZER
BOMBSHELTER
AMNESTIA
+TBA

opis

Explozer: "Czas na ostatnie spotkanie z Wami w Trójmieście w tym roku, oczywiście w Rockoucie - gdzie "narodziliśmy" się jako zespół.
Po ciężkich trudach naszych wątrób w czasie koncertów trasowych, chcemy po prostu kompletnie wyluzować i przeżyć kolejne sielankowe spotkanie z Wami, które mamy nadzieję, mocno wejdzie Wam w krew, tak żeby za rok i dalej zrobić tego powtórkę ;-)
Naszymi gośćmi będą:

Bombshelter (Ełk) - zespół, który był wytypowany jako zespół rezerwowy na Explozer Fest 2018 i tak jak obiecaliśmy w poście na tym wydarzeniu, damy Wam możliwość ich posłuchać i zobaczyć na kolejnym naszym wydarzeniu w Trójmieście. Będzie to niewątpliwie headliner tej imprezy!!!

Amnestia (Olecko) - kolejny mocno rozwijający się band, który zgłosił się na Explozer Fest, otrzymał okazję spotkania się z Wami.

Nazwę czwartego uczestnika ogłosimy wkrótce. Będzie to jeden z zespołów z naszego regionu, który także wytypujemy z kapel zgłoszonych na Explozer Fest 2018

Jak zawsze, dzięki hojności klubu Rockout wjazd na imprezę będzie możliwy za jedyny uśmiech, a do cen piwa w czasie koncertu zostanie doliczona symboliczna złotówka, tak żeby wesprzeć przyjezdne kapele logistycznie, za pokonanie wielu kilometrów na spotkanie z Wami.

Zatem przygotowanie do Explozer Party 2018 ogłaszamy za rozpoczęte.
Udostępniajcie, zapraszajcie znajomych i wspierajcie swoich!

Rozpiska czasowa występu zespołów wkrótce."

https://www.facebook.com/events/272599790177883/

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280