Koncert

26 stycznia 2019, Kielce, Napalm
data 26 stycznia 2019
godzina 19:00
miejsce (klub) Napalm
wstęp 20
miejscowość Kielce (świętokrzyskie)
autor informacji: dziady borowe
zagrają

Inkwizycja, The Corpse, Dziady Borowe

opis

Inkwizycja (Kraków) - legenda sceny hardcore punk, ekipa dowodzona przez charyzmatycznego Ex Perta, który również jest pisarzem, poetą i murarzem. Na koncie 3 pełne płyty, w tym ostatnia, rewelacyjna "Wojny nie będzie", która oddaje potęgę brzmienia, energię i niepowtarzalny klimat muzyki zespołu. Na żywo wbijają w ziemię, wychodzisz z opadniętą szczeną.
https://www.facebook.com/InkwizycjaZespol/

The Corpse (Łask) - pionierzy crossover thrash/hardcore w Polsce. Na przełomie lat 80/90 szokowali połączeniem thrashowych ultraszybkich riffów z punkowym brudnym brzmieniem. Po reaktywacji wypuścili świetnie przyjętą płytę "How to Die", która przywołuje to co najlepsze w gatunku.
https://www.facebook.com/thecorpsepl/

DZIADY BOROWE (Pabianice) - jedyna w swoim rodzaju mieszanka punka i metalu. Ekipa dowodzona przez punkowego wodzireja Muzziego, wspieranego przez zwariowanych metalowców z Maggoth, którzy w Dziadach bynajmniej nie powielają metalowych schematów. Teksty z trafnymi obserwacjami i humorem, a muzyka mocno pomysłowa.
https://www.facebook.com/dziadyborowe/

start 19
wjazd 20pln

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280