Koncert

01 maja 2019, Suwałki, Black Pub Komin
data 01 maja 2019
godzina 19:00
miejsce (klub) Black Pub Komin
wstęp 20 PLN
miejscowość Suwałki (podlaskie)
autor informacji: AmnestiA
opis

Double Kick Tour - hymny bojowe i liryka samotności. Chłód wiatrów północnych oraz gorący oddech ówczesnego miasta. Battle Thrash oraz Melodic Rock podczas jednego koncertu! Unikatowa możliwość poznać dwa różne światy w trakcie jednego wieczoru!

Put Solnca (Путь Солнца) - to jest zespół który zrobi szaloną imprezę tak jak w małym klubie tak i na dużym festiwalu! Podczas ich występu nie da się usiedzieć w miejscu: będziecie szaleć z nimi i śpiewać refreny i nawet język rosyjski nie będzie wam potrzebny! Put' solnca - to jest unikatowy gatunek, Pagan Thrash Metal który łączy w sobie patriotyczne teksty i brutalne klimaty, sięgające szczytu dynamiki i mocy scenicznej. Zespół współdzielił scenę z Megadeth, Vader, Ensiferum, Destruction, Exumer i wieloma innymi.
Путь Солнца - Moscow, RU
https://www.facebook.com/putsolnca.russia/

Amalgama to zespół który w roku 2001. Grają rok melodyczny który może przypominać miks takich zespołów jak Scorpions, Manowar oraz Judas Priest. Na dzień dzisiejszy zespół zagrał ponad 200 koncertów, był supportem gwiazd takich jakUdo Dirkschneider (U.D.O.), W.A.S.P., Grave Digger, Paul di Anno (ex Iron Maiden), Blind Guardian, Dragonforce, Gorky Park i wielu innym.
AMALGAMA
https://www.facebook.com/groups/amalgamaband/

AmnestiA to jest ekipa z północno – wschodniej Polski, która sieje metalowe zniszczenie wszędzie tam, gdzie się pojawi. Zdobywając serca kolejnych fanów, brną do przodu, wciągając tłumy w to muzyczne szaleństwo.

https://www.facebook.com/amnestiaofficial/

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280