Koncert

07 czerwca 2014, Wrocław, Ciemna Strona Miasta
data 07 czerwca 2014
godzina 19:00
miejsce (klub) Ciemna Strona Miasta
wstęp 10 pln
miejscowość Wrocław (dolnośląskie)
autor informacji: Ciemna Strona Miasta
zagrają

covery Bathory: Dead Mind, Antifleash, Wolfrider

opis

Ciemna Strona Miasta & Wolfrider prezentują w hołdzie legendzie „In memory of BATHORY”
HAIL THE HORDES \m/ HAIL THE QUORTHON \m/ HAIL THE BATHORY \m/
7 czerwca 2014 roku mija 10 rocznica śmierci legendy metalu, czyli SETHA QUORTHONA (Thomas Bjorne Forsberg), założyciela i lidera (oraz gitarzysty, wokalisty, basisty i czasami perkusisty) legendarnej kapeli BATHORY. Wizjonerstwo muzyki BATHORY było tak duże, iż przynajmniej dwa podgatunki metalu przyznają się do prekursorstwa - Black Metal i Viking (folk) Metal, a także niezliczone setki grup, które zafascynowane dźwiękami BATHORY grały i grają nadal mroczne i ciężkie riffy.Dla wielu ludzi QURTHON i BATHORY zostaną na zawsze legendą i kultem. Dla nas też. Wychowaliśmy się na jego muzyce i zawsze będzie ona nam towarzyszyła. Dlatego w hołdzie dla człowieka, muzyka i legendy zorganizowaliśmy pierwsze w Polsce wydarzenie upamiętniające, które stanie się imprezą cykliczną i coroczną.
W ramach "IN MEMORY OF BATHORY I" będziemy przez cały wieczór i pewnie noc słuchali dźwięków BATHORY i QUORTHON, w trzech odsłonach:
I - koncert !kapele zagrają tylko covery BATHORY!:
- ANTIFLESH (WROCŁAW) black metal - pierwsza płyta BATHORY w całości!
- DEAD MIND (WROCŁAW) technical death metal - wybrane kawałki z trzeciej płyty "Under the sign ..." oraz czwartej "Blood, Fire, Death".
- WOLFRIDER (WROCŁAW) heavy metal - epickie kawałki viking metalu z "Nordland" I i II, "Blood on Ice".
II - krótki pokaz tego co pozostawił po sobie QUORTHON w zdjęciach i informacjach zabranych przez Dark`a, a zaprezentowane przez znawcę tematu ...
III - after party, czyli muza BATHOREGO i QUORTHONA w oryginalnych wykonaniach oraz coverach, zebrana, puszczona i okraszona przez prowadzącego.
Zapraszamy tych co cenią jego muzykę od lat oraz tych, którzy chcą ją dopiero odkryć. HAIL THE BATHORY. HORDY PRZYBYWAJCIE \m/

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280