Koncert

28 maja 2014, na żywo w sieci, www.youtube.com/fundacjafam
data 28 maja 2014
godzina 20:30
miejsce (klub) www.youtube.com/fundacjafam
wstęp bez logowania, za darmo
miejscowość na żywo w sieci (mazowieckie)
autor informacji: Fundacja na rzecz Autentyczności w Muzyce
zagrają

FABLETALES
Zespół powstał w 2005 roku, przez pierwszych siedem lat muzycy nie czuli się jednak wystarczająco rozwinięci, aby nagrać płytę. Dwa lata temu przystąpili do pracy nad debiutanckim albumem i obecnie jest on już prawie gotowy.
Fabletales stawiają na piosenki, poszukują równowagi między prostotą a wzniosłością. Wzorują się na zespołach takich jak Coldplay, Kings of Leon, Grizzly Bear czy Beach House, znanych z wspaniałych występów live.

film dokumentalny o zespole: http://youtu.be/cRLiNgJ_Jwo

opis

28 maja transmisja na żywo z Quality Studio - koncert Fabletales

Jeśli raz zaczniecie oglądać koncertówki, już nie będziecie chcieli przestać. Mowa zwłaszcza o występach w studio nagraniowym. Kameralna atmosfera sprzyja dotarciu do odbiorców, poruszeniu ich, zarażeniu energią. Koncert w studio jest ambicją wielu zespołów, dla niektórych może jednak okazać się zbyt wymagający - w streamingu obnażone zostają wszelkie niedoskonałości warsztatowe. Koncerty transmitowane na żywo nie pozwalają na zastosowanie edycji słabo zagranych ścieżek, podstrojenie wokali, zamaskowanie różnych błędów. Tym lepiej dla słuchaczy! To właśnie te elementy dalekie od perfekcji potrafią być najbardziej fascynujące w występie live.

Na koncertach z cyklu "Live in studio" transmitowanych na żywo z warszawskiego studia nagraniowego Quality Studio występują zespoły u progu kariery muzycznej. Wyselekcjonowane starannie spośród zgłoszeń wysyłanych do organizatora - Fundacji na rzecz Autentyczności w Muzyce (FAM), mają w sobie szczerość i wielki potencjał oddziaływania na emocje.

http://www.facebook.com/fundacjafam
http://www.youtube.com/fundacjafam - transmisja na żywo
http://www.fundacjafam.pl

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280