band.pl

zespół

KontrKultura

KontrKultura

punk, rock,aternatywa

www.kontrkultura.pl

604404245

Kraków (małopolskie)

Ostatnie logowanie: 22 listopada 2011

Data rejestracji: 06 września 2006

Licznik odwiedzin: 2930

opis

Zespół KontrKultura powstał w połowie kwietnia 2004 roku. Wtedy to dwóch "bezrobotnych muzyków" rozwiązanego 2 lata wcześniej zespołu "Ewrybady Zgon" - Bartek "Zwierzu" Regucki i Marcin "Marian" Jamka, postanowiło kontynuować działalność artystyczno-heppeningowo- towarzyską.
         W skład nowopowstałej kapeli weszli także Jasiu Nowak oraz Michał "Misiu"  Rozwadowski. Od momentu powstania do chwili obecnej zespół zagrał ponad 100 koncertów w różnych miejscach Polski.
          Do najważniejszych występów można zaliczyć koncert w ramach konkursu Mała Scena Jarocin Festiwal 2006. KontrKultura stawała na scenie u boku takich kapel jak The Bill, KSU, Farben Lehre, Profanacja, IRA i wielu innych...
          W 2008 roku zespół wydał (własnym sumptem) pierwszą nieoficjalną płytę, zatytułowaną " Czarno- biały świat".  Znalazło się na niej 12 utworów utrzymanych w stylistyce punk rocka, jednak z wyraźnymi wpływami innych gatunków muzycznych (od bluesa po metal...).

Po kilku roszadach personalnych, skład zespołu ustabilizował się i na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

Bartek "Zwierzu" Regucki  - gitara, wokal, teksty
Jasiu Nowak  - gitara
Jarek Skaźnik - bas, wokal
Michał "Misiu" Rozwadowski - perkusja

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280