band.pl

zespół

K.Z.K

K.Z.K

metal, alternatywa,

www.facebook.com/kzkofficial

731 177 707

Świnoujście (zachodniopomorskie)

Ostatnie logowanie: 27 stycznia 2016

Data rejestracji: 04 grudnia 2015

Licznik odwiedzin: 975

opis

K.Z.K to zespół złożony początkowo z czterech, a od niedawna z pięciu chłopaków pochodzących ze Świnoujścia z Polski, powstały w styczniu 2010 roku. Zespół pierwszy swój koncert zagrał w styczniu 2010 roku trzy dni po uformowaniu stałego składu, oraz oficjalnej daty założenia zespołu.
Po półtora roku od K.Z.K, z powodów prywatnych odszedł pierwszy gitarzysta - Mateusz Zieliński na jego miejsce do zespołu został wcielony Łukasz „Szczuru” Kozakiewicz. Kolejna zmiana w składzie nastąpiła w 2014 roku, po odrzuceniu przez Pawła Pestka gry na basie, aby skupić się na wokalu. Jako basistę, zastąpił go Przemek Krawczyński, dzięki czemu zespół z czteroosobowego waloryzował na pięcioosobowy.
W marcu roku 2012 zespól zawiesił swoja działalność do czerwca roku 2013. Przerwa była spowodowana brakiem wśród członków zespołu inspiracji i weny, która wróciła dając świetne efekty, co pomogło członkom zespołu udoskonalić „stare” utwory i stworzyć nowe, co raz to lepsze.
W marcu 2015 roku zespół skończył nagrywać swoje pierwsze demo składające się z wybranych numerów, określonych jako początki. Całość została zarejestrowana, obrobiona i wyprodukowana przez członków zespołu, bez ingerencji osób trzecich. Chłopaki są w trakcie tworzenia i udoskonalania materiału na drugi album.
Dotychczas zespół zagrał wiele koncertów między innymi wraz z takimi zespołami jak: The Analogs, Turbo, Apatia, Anemia. Punkowe korzenie nie określają jednak gatunku muzyki, jaką chłopaki zwykli grać. Jest to mianowicie niespotykane nigdzie wcześniej połączenie ulubionych gatunków i stylów wszystkich członków kapeli, co daje naprawdę ciekawy efekt i zachęca do słuchania.


Obecny skład zespołu:

•Wokal – Paweł Pestka
•Perkusja – Mikołaj Naklicki
•Gitara basowa - Przemysław Krawczyński
•Gitara rytmiczna – Wojciech Machaczka
•Gitara prowadząca – Łukasz Kozakiewicz

MP3
zdjęcia
  • dd57140800705e3d7e7054cba8bb7f2f.jpg
komentarze
K.Z.K
Logo K.Z.K

15:50, 27 stycznia 2016

https://youtu.be/T4MLdwLzBl0
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280